targicsr-banner

Deloitte

Deloitte pokaże, jak wspiera firmy w świadomym budowaniu wartości poprzez aktywne zarządzanie swoim wpływem.

Zaprezentuje:

  1. Mierzenie wpływu – SEEDS – autorska metodyka, która pozwala przedsiębiorstwom pokazać, w jakim stopniu przyczyniają się do rozwoju gospodarczego i społecznego kraju i regionu.
  2. Raportowanie niefinansowe – zbieranie i raportowanie danych niefinansowych pomaga firmom bardziej świadomie zarządzać organizacjami.
  3. Gospodarka o obiegu zamkniętym – model gospodarczy przynosi nie tylko oszczędności, chroni środowisko naturalne, może stać się motorem wzrostu gospodarczego.

 

 

Gala Green Frog Award

Zapraszamy również na galę finałową Konkursu Deloitte Green Frog Award, która będzie towarzyszyć Targom CSR. Uroczystość odbędzie się o godz. 12:00 w sali Paryż B na PGE Narodowym.

W tegorocznej edycji konkursu, do krajowych etapów zgłoszonych zostało 69 raportów w 5 krajach – Chorwacji, Czechach, Polsce, Rumunii i na Węgrzech. 12 raportów wyróżnionych w poszczególnych krajach przeszło do etapu regionalnego. Najlepszych 5 z nich stanęło w szranki o pierwsze miejsce. Firmy walczyły o dwie nagrody – nagrodę główną, oraz w kategorii najlepszy raport zintegrowany.

Program gali:

12:00 – 12:05 – Otwarcie Gali

12:05 – 12:20 – „Raporty wpływu jako narzędzie mierzenia oddziaływania na gospodarkę, społeczeństwo i środowisko” – panel dyskusyjny, moderator Rafał Rudzki, Deloitte

12:20 – 12:30 – Podsumowanie Konkursu Deloitte Green Frog Award 2017 – Irena Pichola, Partner Deloitte, Lider zespołu ds. zrównoważonego rozwoju w Polsce i w Europie Środkowej

12:30 – 12:40 – Ogłoszenie zwycięzcy na najlepszy raport niefinansowy i raport zintegrowany Deloitte Green Frog Award

12:40 – 13:00 – Raportowanie zintegrowane raportowaniem przyszłości? Rola, znaczenie i korzyści – panel dyskusyjny, moderator Maria Ibisz, Deloitte

Serdecznie zapraszamy!

Linki