targicsr-banner

CSRinfo

Zapraszamy na nasze stoisko, jeżeli chcesz wykorzystać Targi CSR do bezpośredniej rozmowy z ekspertami i praktykami, którzy na co dzień:

  • realizują projekty strategiczne z zakresu odpowiedzialnego biznesu,
  • współtworzą i promują uznane standardy CSR,
  • prowadzą dziesiątki procesów raportowania różnych firm i organizacji,
  • prowadzą szkolenia, wykłady, studia podyplomowe i indywidualne konsultacje dla menedżerów CSR,
  • są autorami licznych publikacji, poradników , analiz i badań z zakresu CSR.

Przygotowaliśmy dla Ciebie dawkę wiedzy o CSR  oraz wiele dodatkowych niespodzianek dla wszystkich, którzy szukają dobrych praktyk i sprawdzonych, popartych doświadczeniem informacji. U nas dowiesz się więcej m.in. o następujących tematach:

Rozwój raportowania niefinansowego – Interesuje Cię rzetelne mierzenie efektów decyzji podejmowanych prze firmy? Chcesz wiedzieć, jak w praktyce podejść do nowego obowiązku raportowania kwestii społecznych i środowiskowych, który wynika z wymogów ustawy o rachunkowości? Jesteśmy liderem projektów doradczych i edukacyjnych z zakresu raportowania.

Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Pomogliśmy opracować ponad 60 raportów odpowiedzialnego biznesu, w tym raporty wyróżniane w konkursie na najlepsze raporty społeczne.  Koordynowaliśmy proces tłumaczenia najnowszej wersji standardu raportowania GRI G4 na język polski.

Metody zarządzania interesariuszami i wpływem społecznym w praktyce – Szukasz sprawdzonych metod monitorowania i pogłębiania relacji z interesariuszami otoczenia społecznego i gospodarczego Twojej organizacji? Interesują Cię przykłady narzędzi wdrażania procesów dialogu i angażowania interesariuszy przez liderów rynku? Ciekawią Cię standardy prowadzenia dialogu, zasady przygotowania i efekty paneli interesariuszy? Wspieramy dialog i analizy potrzeb interesariuszy, moderujemy sesje dialogowe i opracowujemy raporty z tego typu spotkań w sposób, który pozwala maksymalnie wykorzystać ich potencjał w ocenie wpływu społecznego i projektowaniu przyszłych celów zaangażowania społecznego przez organizacje.

Edukacja menedżera CSR – Czy wiesz jakie kompetencje są najbardziej potrzebne menedżerowi CSR i jaka jest przyszłość tego zawodu? Szukasz pomysłów na skuteczne zaangażowanie Twojego zarządu i współpracowników w tematykę CSR? Zależy Ci na szkoleniach prowadzonych przez osoby, które lubią i potrafią dzielić się wiedzą opartą na międzynarodowych standardach i wieloletnim doświadczeniu w wykorzystywaniu jej w praktyce? Chcesz poznać możliwości rozwoju i materiały przydatne każdemu zainteresowanemu zarządzaniem CSR?

Jeżeli odpowiedziałeś „tak” na choć jedno z powyższych pytań – zapraszamy na nasze stoisko.

O CSRinfo

Ambasada CSR, tak niektórzy określają CSRinfo. Należymy do liderów CSR na polskim rynku. Pomagamy menedżerom i ich firmom osiągnąć sukces, dostarczając im specjalistyczne usługi doradcze w obszarze odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy numerem 1 w zakresie szkoleń CSR i prowadzimy działania edukacyjne na rzecz rozwoju CSR.  Wraz z Klientami wyznaczamy trendy i tworzymy standardy.

Linki