targicsr-banner

CIWF Polska

CIWF Polska jest częścią międzynarodowej organizacji CIWF – Compassion in World Farming, która powstała 50 lat temu w Wielkiej Brytanii i której celem jest zakończenie przemysłowego chowu zwierząt. CIWF działa aktywnie na rzecz zmiany prawa, pomaga wprowadzać firmom lepsze rozwiązania, konsumentom dokonywać etycznych wyborów i publikuje materiały pokazujące, jak traktowane są zwierzęta hodowlane.

Produkcja zwierzęca i związane z nią wykorzystywanie ograniczonych zasobów naturalnych niszczą bioróżnorodność i prowadzą dzikie zwierzęta na skraj wyginięcia. Hodowla przemysłowa zatruwa wody, odpowiada za powstawanie tzw. martwych stref (w których nie ma już żadnego życia) w oceanach, tworzy idealne warunki dla rozwoju superbakterii i przyczynia się do rosnącej oporności ludzi na antybiotyki. Z milionami niedożywionych ludzi i planetą w niebezpieczeństwie ważne jest, aby podjąć skuteczne działania i to szybko.

Na targach CSR

Zmień swój sposób myślenia o jedzeniu. Jak hodowla przemysłowa zwierząt wpływa na wymieranie dzikich gatunków i środowisko?

Pomożemy dokonywać lepszych wyborów, które mają wpływ nie tylko na życie zwierząt hodowlanych, ale także zagrożonych wymarciem gatunków i środowisko naturalne.

Linki