targicsr-banner

banner-1200

Już dzisiaj można pobrać plik PDF folderu i zapoznać się z przebiegiem wydarzenia, zaplanować swoje uczestnictwo w Targach CSR. Czytelnicy znajdą w nim opisy wystawców, mapę stoisk, a także przebieg części konferencyjnej – rozkład paneli i eksperckich wystąpień.
Pobierz folder

– Współpraca sprzyja każdej działalności biznesowej, jest natomiast niezbędna gdy mówimy o zrównoważonego rozwoju i firmach odpowiedzialnych społecznie. Stąd pomysł na hasło najbliższych Targów CSR. Rozwiązywanie problemów społecznych, prowadzenie dialogu z interesariuszami, tworzenie przyjaznych miejsc pracy, wreszcie troska o przyszłość naszej planety – to wszystko wymaga zaangażowania, ale przede wszystkim współdziałania. Pozytywnych przykładów kooperacji w biznesie i jego otoczeniu mamy całe mnóstwo. Chcemy by były inspiracją dla innych, będziemy je promować i prezentować podczas 7. Targów CSR.

– podkreśla Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu, organizatora wydarzenia.

Jak było na 6. Targach CSR

6. Targi CSR odbyły się 17 listopada 2016 roku.

Udział w wydarzeniu wzięło udział ponad 2000 osób. W tym dniu swoje działania i usługi w zakresie CSR zaprezentowało 70 firm i organizacji. Odbyło się 6 paneli dyskusyjnych i spotkań z gośćmi, na Targach zostali ogłoszeni finaliści projektu „Edukacyjne działania biznesu. Lista najbardziej znaczących inicjatyw”.

Targi CSR to największe wydarzenie CSR-owe w Polsce. Organizowane jest od 2005 roku, co dwa lata przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także usług oferowanych w tym zakresie.


Miejsce

7. Targi CSR odbędą się w Galerii stadionu PGE Narodowy w Warszawie (godz. 9-17).