Vilmorin Garden

 

logo_vilmorin_garden_rgb

 

Vilmorin Garden to wiodąca firma w sektorze amatorskim branży ogrodniczej, wyspecjalizowana w sprzedaży nasion, mieszanek traw, cebulek i innych produktów przeznaczonych dla osób uprawiających działki i ogródki. Jest częścią francuskiej Grupy Limagrain – światowego lidera w dziedzinie rolnictwa a szczególnie nasiennictwa.

Firma posiada w swoim portfolio takie marki jak: nasiona: Vilmorin, Eden, Vitaline, Garderin, Decorline, preparaty naturalne: BiohumusVit i inne. Sukcesywnie zwiększamy udział nasion z serii BIO w asortymencie, aby można było podczas wzrostu roślin uniknąć chemicznych środków ochrony i nawozów sztucznych. Wszystkie torebki, w które zapakowane są nasze nasiona nadają się do st20150708_reklama_bo_buraczki_4uprocentowego recyklingu. Sortujemy też odpady biurowe i przemysłowe.

Dzielimy się naszą wiedzą. Zrealizowaliśmy dwuletni projekt szkoleniowo-doradczego „Siewca wiedzy” dla blisko 80 naszych kontrahentów.

20151222_reklama_bo_fundacja_1

Dzięki naszym produktom pojawia się życie w domu i ogrodzie, przyroda ożywa. Podjęliśmy współpracę z Fundacją AKOGO? Ewy Błaszczyk, aby wspierać dzieci znajdujące się w śpiączce. Chcemy, aby miały najlepszą opiekę, a nade wszystko, by specjaliści pomogli im się obudzić i rozkwitać.

Natomiast nasza współpraca z Fundacją Drabina Rozwoju dotyczy wsparcia i pomocy przy projekcie Ogrodu Doświadczeń, który powstanie w ramach Multimedialnego Centrum Natura w Ostrołęce.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.vilmorin-garden.pl

Na 6. Targach CSR

Vilmorin Garden zaprezentuje:

  1. produkty, które w łatwy i przyjemny sposób zachęcą konsumentów do uprawy warzyw, ziół i kiełków w najbliższym otoczeniu (mieszkanie, biuro, ogród),
  2. działania edukacyjne w zakresie stosowania preparatów naturalnych, które nie mają negatywnego wpływu na środowisko,
  3. program Razem z Vilmorin Garden wspieram Fundację „Akogo?” i klinikę „Budzik”.

Linki