VELUX Polska

 

Print

 

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce są największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce. Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. Grupa VELUX jest obecna w Polsce od ponad 26 lat, aktywnie uczestnicząc w życiu gospodarczym i społecznym. W Polsce działają FUNDACJE VELUX, które od 2003 roku przekazały 85 mln zł na wsparcie organizacji społecznych realizujących projekty zapobiegające wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży. Podstawą działalności firmy VELUX jest społeczna odpowiedzialność, której obszary działania zostały przedstawione w lokalnym raporcie CSR – pierwszym takim raporcie w branży stolarki. Kluczowym obszarem działania jest edukowanie na rzecz aktywnego budownictwa tzw. energooszczędnego, przyjaznego środowisku i zapewniającego komfortowe i zdrowe warunki mieszkalne.

velux-barometr-okladka

Na Targach CSR

Firma zaprezentuje polski raport społeczny, który opisuje dobre praktyki realizujące wizję odpowiedzialnego przedsiębiorstwa, które nie tylko dostarcza użyteczne produkty, ale także traktuje swoich klientów, dostawców, pracowników i udziałowców lepiej niż inne firmy. Przedstawi raport „Barometr zdrowych domów 2016” dostarczający ciekawych informacji na temat postrzegania swojego stanu zdrowia przez Polaków, jak również satysfakcji z warunków domowych. Poznasz ciekawostki o energooszczędności i zdrowiu w domu.

Uzupełnieniem stoiska będzie prezentacja badania oraz panel dyskusyjny nt. zdrowych mieszkań i domów, w sali Paryż w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego o godz. 14.00. Panel potrwa ok 1,5 godziny.

Linki