Strefa patronów

Strefa patronów to miejsce w przestrzeni targowej tuż koło wejścia głównego, w której prezentować się będą niektórzy z patronów 6. Targów CSR. Dodatkowo zwiedzający będę mogli w tym miejscu pobrać materiały patronów wydarzenia: publikacje, broszury, ulotki informacyjne.

 

be-navigator

BE.NAVIGATOR to interaktywna platforma/blogosfera służąca wymianie wiedzy i doświadczeń na temat CSR oraz zrównoważonego rozwoju. Wydawana jest przez zespół GOODBRAND/BETTER przy współpracy grona ekspertów, praktyków i teoretyków. BETTER zajmuje się utrwalaniem poruszanych w blogosferze tematów w środowiskach biznesu i NGO w formie wykładów, szkoleń oraz doradztwa. Wspiera organizacje w tworzeniu strategii CSR, zarządzaniu mapą interesariuszy, diveristy oraz w budowaniu marek społecznie zaangażowanych.

 

 

Kompendium CSR

Kompendium CSR to najszerzej dystrybuowana publikacja o CSR w Polsce. Przez osiem lat na jej łamach gościli m.in.: Dalajlama, Sekretarz Generalny ONZ Ban Ki-moon, kilkukrotnie Muhammad Yunus, Richard Branson, Shirin Ebadi i wiele innych światowych liderek i liderów. Kompendium otrzymacie w strefie patronów, a także od zespołu dystrybuującego publikację. Zapraszamy także na www.kompendiumcsr.pl

 

 

my-company-polska

My Company Polska to miesięcznik biznesowy skierowany do grupy właścicieli i managerów MŚP. Jego zadaniem jest pomagać w prowadzeniu biznesu, informować o rzeczach najważniejszych oraz inspirować do rozwoju.   Magazyn składa się z czterech sekcji: Know What, gdzie przedstawiane są historie liderów firm i skuteczne strategie. W Dossier redakcja przybliża reguły funkcjonowania wybranej branży lub gałęzi gospodarki, zaś w sekcji Know How zamieszczone zostaną liczne poradniki, pomagające prowadzić biznes w Polsce. Life Style podpowiada jak spędzić wolny czas.