ING Bank Śląski

 

ing-logo

 

Działamy na polskim rynku od 1989 roku. ING Bank Śląski to 8200 pracowników. To zespół, który wspiera, inspiruje i dla którego najważniejsi są ludzie. Nasi klienci, pracownicy i dostawcy – bez nich bank nie mógłby istnieć.

Naszym klientom obiecujemy proste rozwiązania bankowe, pełną dostępność, wsparcie i inspirację oraz stałe doskonalenie oferty. Chcemy być bankiem, który wyróżnia się jakością, innowacyjnością i zrozumieniem klientów. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych.

ING Bank Śląski to nie tylko kredyty, karty i bankomaty. Tworzymy coś więcej. Jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych i od początku jesteśmy w składzie indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie – RESPECT Index. Mamy strategię CSR i raportujemy jej realizację.

ing_banner_licza-sie-ludzie_690pix_v2

Na Targach CSR

Pokażemy filmy o ING Banku Śląskim jako pracodawcy, o tym jak pracujemy nad nowymi produktami, o naszych fundacjach korporacyjnych oraz o inicjatywach sportowych dla pracowników.

Na stoisku będziemy zachęcać do rozmowy na temat naszego podejścia do społecznej odpowiedzialności biznesu. Pokażemy, jak działają nasze edukacyjne portale (Społeczność ING, Aleo i NAVIDOM).

Opowiemy też o najnowszych inicjatywach budujących w banku kulturę innowacji – przy całej ich różnorodności nieodmiennie łączy je duże zaangażowanie klientów oraz współpraca ze start-upami.

Towarzyszyć nam będą prezeski naszych korporacyjnych fundacji: Fundacji ING Dzieciom oraz Fundacji Sztuki Polskiej ING. Odwiedzający targi będą mogli wypełnić ankietę na temat polskiej sztuki współczesnej. Wśród nagród firmowe gadżety, m.in. jubileuszowy album Fundacji Sztuki Polskiej ING pt. „Sztuka w naszym wieku”.

Linki

Portale edukacyjne ING Banku Śląskiego