Feel it!

 

feel-it

 

Feel it jest firmą tworzącą profesjonalne programy prozdrowotne dla firm, których celem jest poprawa zdrowia pracowników biurowych w miejscu pracy. Firma działa na rynku od 3 lat sukcesywnie rozwijając swoją ofertę o innowacyjne programy prozdrowotne. Działania tworzone są przy współpracy specjalistów z różnych dziedzin m.in fizjoterapii, medycyny, dietetyki i psychologii. Połączenie wiedzy z każdej z dziedzin daje duże możliwości, które przekładają się na jakość usług. W ostatnim czasie firma Feel it podejmowała szereg różnorodnych działań z zakresu organizacji złożonych programów, eventów oraz innych działań prozdrowotnych. Zdobyte doświadczenie i pozytywne opinie firm i pracowników przekładają się na znaczący wzrost zainteresowania usługami Corporate Wellness.

Feel it! wprowadzamy nowy wymiar benefitów.

feel-it

 

Dajemy dobry przykład pracownikom w zakresie zdrowego stylu życia w korporacji. Programy prozdrowotne są skonstruowane w sposób, który łączy elementy edukacyjne i motywacyjne, dzięki czemu pracownicy stają się świadomi zagrożeń płynących z niezdrowego stylu życia. Należy pamiętać, iż największym zagrożeniem dla zdrowia pracowników jest praca siedząca oraz nieodpowiednia dieta. Prezentowane przez Feel it praktyczne podejście do sprawy daje firmom i ich pracownikom gotowe rozwiązania, które można od razu wprowadzić w życie.

Na 6. Targach CSR

Feel it przedstawi autorskie projekty dotyczące sposobów aktywacji pracowników do podejmowania działań prozdrowotnych wraz z przykładami zakończonych projektów. Zaprezentowane zostaną także wybrane działania, jako przykładowe elementy programów prozdrowotnych:

  • Masaże biurowe
  • Konsultacje dietetyczne wraz z analizą składu ciała
  • Warsztaty z zakresu ergonomii pracy

Linki