banner-1200

Już dzisiaj można pobrać plik PDF folderu i zapoznać się z przebiegiem wydarzenia, zaplanować swoje uczestnictwo w 6. Targach CSR. Czytelnicy znajdą w nim opisy 70 wystawców, mapę stoisk, a także przebieg części konferencyjnej – rozkład paneli i eksperckich wystąpień.
Pobierz folder

Dla mediów

Informacje prasowe

Krzysztof Ignaczak poprowadzi „Lekcję WF-u z Mistrzem”

„Lekcja WF-u z Mistrzem” świata w piłce siatkowej, Krzysztofem Ignaczakiem to jedna z atrakcji 6. Targów CSR, największego w Polsce wydarzenia poświęconego społecznej odpowiedzialności biznesu. Targi odbędą się 17 listopada na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie (WSTĘP WOLNY).

[czytaj dalej]

 

PREMIERA publikacji „Wspólna odpowiedzialność. Rola strategii” podczas 6. Targów CSR

Już 17 listopada br. ukaże się najnowsza publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu „Wspólna odpowiedzialność. Rola strategii”, poświęcona tematowi strategicznego podejścia do idei społecznej odpowiedzialności biznesu. Premiera publikacji odbędzie się podczas 6. TARGÓW CSR na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

[czytaj dalej]

 

CWR „Warszawa Rodzinna” współpracuje z Forum Odpowiedzialnego Biznesu podczas 6. Targów CSR

Podczas 6. TARGÓW CSR po raz pierwszy swoje stoisko będzie miało Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa” (CWR RW). W ramach współpracy Forum Odpowiedzialnego Biznesu – organizator wydarzenia – i CWR RW angażują się na rzecz szerszego otwarcia Targów na nowe grupy uczestników, które są beneficjentami projektów z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, w tym: dzieci, młodzież i całe rodziny.

[czytaj dalej]

 

Edukacyjna działalność biznesu na 6. Targach CSR [zaproszenie video]

Największe w Polsce wydarzenie poświęcone społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonemu rozwojowi – Targi CSR odbędzie się 17 listopada 2016 roku  w Galerii stadionu PGE Narodowego w Warszawie. Tematem przewodnim tegorocznych Targów będzie edukacyjna działalność biznesu, a organizatorem,  niezmiennie od 12 lat, jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

[czytaj dalej]
[pobierz informację prasową w pliku doc]

 

Odpowiedzialni pracodawcy na Targach CSR

17 listopada 2016 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędą się 6. Targi CSR. Będzie to okazja do zapoznania się z ofertą polskich i międzynarodowych firm, realizujących założenia CSR oraz szansa na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z odpowiedzialnymi pracodawcami.

[czytaj dalej]

 

Dlaczego warto zostać wystawcą 6. Targów CSR?

Wystawcy tegorocznych Targów CSR opowiadają o znaczeniu wydarzenia i korzyściach płynących z prezentowania swoich działań i praktyk. Firmy, których reprezentanci dzielą się swoimi opiniami, kontynuują swoją obecność na Targach, gdyż swoje stoiska miały również w poprzedniej edycji Targów CSR w 2014 roku.

[czytaj dalej]

 

Wystaw się na Targach odpowiedzialnego biznesu

Firmy i organizacje realizujące praktyki z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju lub też oferujące usługi w tym obszarze mają możliwość zaprezentowania swojej działalności na 6. Targach CSR. Wydarzenie odbędzie się 17 listopada 2016 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Organizatorem Targów jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

[czytaj dalej]
[pobierz informację prasową w pliku doc]

 

 


6-targicsr_zaproszenie

Materiały video

Zaproszenie dla zwiedzających
Zaproszenie dla wystawców 6. Targów CSR