Dekoeko.com

 

dekoeko_kolor_small

 

Dekoeko.com to unikatowa na skalę europejską platforma sprzedażowo – społecznościowa, która konsoliduje i rozwija rynek produktów upcyklingowych i ekologicznych.

Aktualnie platforma współpracuje z ponad 200 projektantami, artystami i producentami tworzącymi z materiałów z odzysku lub ekologicznych, metodami neutralnymi dla środowiska.

Firma DEKO EKO Sp. z o.o. oferuje również kompleksowe wsparcie dla firm i organizacji w zakresie wypracowywania innowacyjnych rozwiązań dotyczących twórczego upcyklingu, recyklingu oraz eko marketingu w ramach autorskiej oferty „Upcykling Marki”.

Poprzez swoje zaangażowanie w tematykę zrównoważonego rozwoju na każdym etapie swojej działalności, budujemy świadomość konsumencką, inspirujemy i edukujemy.

Platforma Dekoeko.com jest również jednym z głównych inicjatorów i założycieli Koalicji na Rzecz Gospodarki Obiegu Zamkniętego “RECONOMY”.

Na Targach CSR

Zapraszamy na nasze stoisko, na którym zaprezentujemy Państwu innowacyjne produkty upcyklingowe, które powstały z przetworzenia materiałów odpadowych generowanych przez różne firmy i organizacje, a także opowiemy Państwu o naszej autorskiej ofercie „Upcykling Marki”.

W naszej strefie ekspozycyjnej będzie można zobaczyć oryginalne i designerskie torby z banerów reklamowych, pasów bezpieczeństwa, air bagów, foliowych reklamówek czy worków po kawie, niezwykłe przedmioty wyplatane z wikliny makulaturowej oraz meble wykonane z materiałów z odzysku np. tektury.

Zaprosimy również Państwa do interakcji z naszymi artystami – duet kreatywny Patka Smirnow & Karina Królak zademonstruje na żywo jak powstają ich niezwykłe „bazury” tj. lampy tworzone z papieru z niszczarek, zachęcimy również Państwa do wspólnego wyplatania z makulatury papierowej.

Każdy odwiedzający będzie mógł zapoznać się z naszym Katalogiem Świątecznego Upcyklingu, który pokazuje odpowiedzialną i zrównoważoną alternatywę dla typowych prezentów i ozdób świątecznych.

Na naszym stoisku porozmawiamy także o celach i metodach działania Koalicji na rzecz Gospodarki Obiegu Zamkniętego RECONOMY, której jesteśmy jednym z inicjatorów. Przedstawimy modele współpracy z instytucjami, biznesem i samorządami oraz poinformujemy o zbliżających się wydarzeniach organizowanych przez Koalicję.

Linki