CSRinfo

 

CSRinfo_logojsmall

 

Ambasada CSR, tak niektórzy określają naszą firmę. Należymy do liderów CSR na polskim rynku. Pomagamy menedżerom i ich firmom osiągnąć sukces, dostarczając im specjalistyczne usługi doradcze w obszarze odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Wraz z Klientami wyznaczamy trendy i tworzymy standardy.

 • Kilkadziesiąt projektów doradczych CSR rocznie
 • Ekspert we wdrażaniu standardów
 • Numer 1 w zakresie szkoleń CSR i prowadzimy działania edukacyjne na rzecz rozwoju CSR.

Zajmujemy się doradztwem CSR, ponieważ chcemy zmieniać nasze otoczenie na lepsze poprzez zmianę praktyk w biznesie. Dlatego naszą misją jest budowanie odpowiedzialnego i zrównoważonego biznesu, wspieranie w tym organizacji i praktyków, a tym samym przyczynianie się do zrównoważonego rozwoju społeczeństw.

DSCF0552

Na 6. Targach CSR

Jeżeli chcesz wykorzystać Targi CSR do bezpośredniej rozmowy z ekspertami i praktykami, którzy na co dzień:

 • realizują projekty strategiczne z zakresu odpowiedzialnego biznesu,
 • współtworzą i promują uznane standardy CSR,
 • prowadzą dziesiątki procesów raportowania różnych firm i organizacji,
 • prowadzą szkolenia, wykłady, studia podyplomowe i indywidualne konsultacje dla menedżerów CSR,
 • są autorami licznych publikacji, poradników, analiz i badań z zakresu CSR

to zapraszamy na nasze stoisko.

Przygotowaliśmy dla Ciebie dawkę wiedzy o CSR oraz wiele dodatkowych niespodzianek dla wszystkich, którzy szukają dobrych praktyk i sprawdzonych, popartych doświadczeniem informacji.

U nas dowiesz się więcej m.in. o następujących tematach:

 1. Rozwój raportowania niefinansowego – Interesuje Cię rzetelne mierzenie efektów decyzji podejmowanych prze firmy? Chcesz wiedzieć, jak w praktyce podejść do nowego obowiązku raportowania kwestii społecznych i środowiskowych, który wynika z oczekiwań Komisji Europejskiej? Jesteśmy liderem projektów doradczych i edukacyjnych z zakresu raportowania.
  • Skorzystaj z okazji i dowiedz się więcej „od kuchni” o procesie raportowania  i warunkach sukcesu w komunikacji raportu.
  • Poznaj szczegóły nowych obowiązków raportowania danych niefinansowych.
  • Dowiedz się jak organizują swoje raportowanie liderzy CSR, z jakich korzystają narzędzi i  co uważają za decydujący czynnik sukcesu tego procesu.

  Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Pomogliśmy opracować ponad 50 raportów odpowiedzialnego biznesu, w tym raporty wyróżniane w konkursie na najlepsze raporty społeczne.  Koordynowaliśmy proces tłumaczenia najnowszej wersji standardu raportowania GRI G4 na język polski.

 2. Metody zarządzania interesariuszami i wpływem społecznym w praktyce – Szukasz sprawdzonych metod monitorowania i pogłębiania relacji z interesariuszami otoczenia społecznego i gospodarczego Twojej organizacji? Interesują Cię przykłady narzędzi wdrażania procesów dialogu i angażowania interesariuszy przez liderów rynku? Ciekawią Cię standardy prowadzenia dialogu, zasady przygotowania i efekty paneli interesariuszy? Prowadziliśmy pierwszy w Polsce proces dialogu z interesariuszami w branży finansowej. Wspieramy dialog i analizy potrzeb interesariuszy, moderujemy sesje dialogowe i opracowujemy raporty z tego typu spotkań w sposób, który pozwala maksymalnie wykorzystać ich potencjał w ocenie wpływu społecznego i projektowaniu przyszłych celów zaangażowania społecznego przez organizacje.
 3. Edukacja menedżera CSR –  Czy wiesz jakie kompetencje są najbardziej potrzebne menedżerowi CSR i jaka jest przyszłość tego zawodu? Szukasz pomysłów na skuteczne zaangażowanie Twojego zarządu i współpracowników w tematykę CSR? Zależy Ci na szkoleniach prowadzonych przez osoby, które lubią i potrafią dzielić się wiedzą opartą na międzynarodowych standardach i wieloletnim doświadczeniu w wykorzystywaniu jej w praktyce? Chcesz poznać możliwości rozwoju i materiały przydatne każdemu zainteresowanemu zarządzaniem CSR? Jeżeli odpowiedziałeś „tak” na choć jedno z powyższych pytań – zapraszamy na nasze stoisko.

Linki

Media społecznościowe