Carbon Solutions Poland

 

carbon-logo_vektoros

 

Carbon Solutions Poland jest polskim oddziałem międzynarodowej firmy, będącej liderem w międzynarodowym przemyśle dekarbonizacji. Firma, jako jedyna na świecie, daje możliwość wspierania zielonych projektów, przy jednoczesnych zyskach z drewna szybko rosnących i regulujących klimat drzew Oxytree. Główne produkty, czyli Oxyprogram i certyfikat ZeroCO2, umożliwiają inwestowanie w ekologię i równoważenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery, przynosząc przy tym wymierne korzyści finansowe.

oxytree-15-m-m

Na 6. Targach CSR

Podczas Targów CSR firma zaprezentuje:zero-CO2

ZeroCO2 – usługa zmierzenia śladu węglowego firmy, produktu czy wydarzenia, oraz zrównoważenia go poprzez inwestycje w zielone projekty na całym świecie. Szkoda wyrządzona środowisku zostaje zrekompensowana przez świadome ekologicznie działania, co potwierdzone jest uznawanym na arenie międzynarodowej certyfikatem ZeroCO2.

Oxyprogram – program inwestycji w zielone projekty, dający także wymierne korzyści finansowe z udziałów w plantacjach szybko rosnących drzew Oxytree.

Oxytree – sprzedaż sadzonek Oxytree, wyhodowanej laboratoryjnie odmiany drzewa o regulujących klimat właściwościach. Mało wymagająca w uprawie, szybko rosnąca, dająca drewno o wysokiej jakości, wykorzystywane w wielu branżach (meblarstwo, budownictwo, wysoka wartość opałowa), jest doskonałym wyborem dla ekologicznych inwestorów. W Polsce pojawiły się już pierwsze plantacje.

https://www.youtube.com/watch?v=V0hkv8te878&list=PL4yTQ2WFkLSX1Tb883vfsVI8HBWgU3u7H&index=1

Linki