Aktualności

Dlaczego warto zostać wystawcą 6. Targów CSR?

Wystawcy tegorocznych Targów CSR opowiadają o znaczeniu wydarzenia i korzyściach płynących z prezentowania swoich działań i praktyk. Firmy, których reprezentanci dzielą się swoimi opiniami, kontynuują swoją obecność na Targach, gdyż swoje stoiska miały również w poprzedniej edycji Targów CSR w 2014 roku.

[czytaj dalej]

 

Edukacyjna działalność biznesu na 6. Targach CSR

Największe w Polsce wydarzenie poświęcone społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonemu rozwojowi – Targi CSR odbędzie się 17 listopada 2016 roku  w Galerii stadionu PGE Narodowego w Warszawie. Tematem przewodnim tegorocznych Targów będzie edukacyjna działalność biznesu, a organizatorem,  niezmiennie od 12 lat, jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

[czytaj dalej]
[pobierz informację prasową w pliku doc]

 

Wystaw się na Targach odpowiedzialnego biznesu

Firmy i organizacje realizujące praktyki z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju lub też oferujące usługi w tym obszarze mają możliwość zaprezentowania swojej działalności na 6. Targach CSR. Wydarzenie odbędzie się 17 listopada 2016 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Organizatorem Targów jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

[czytaj dalej]
[pobierz informację prasową w pliku doc]