Ankieta śladu węglowego dla uczestników

Kwestie związane z klimatem są jednym z przewodnich tematów Targów CSR w 2022 r. Wydarzeniu towarzyszą prezentacje, dyskusje, wykłady oraz spotkania z ekspertami i ekspertkami o tematyce ekologicznej. We współpracy z Fundacją Aeris Futuro postaramy się obliczyć ślad węglowy wydarzenia, a następnie będziemy go chcieli zrekompensować poprzez praktyczne działanie dla natury.

Nasza planeta stoi przed ogromnym wyzwaniem związanym z kryzysem klimatycznym. Ocieplanie się klimatu jest dowiedzionym naukowo faktem, którego konsekwencje odczuwamy i będziemy odczuwać wszyscy. Mimo podejmowania wielu działań przez firmy czy obywateli ciągle nie udaje nam się ograniczyć emisji i wejść na ścieżkę redukcji zgodna z Porozumieniem Paryskim.

Jako Forum Odpowiedzialnego Biznesu nie chcemy tylko mówić, ale i działać – bardzo aktywnie włączamy siebie jako organizację oraz odbiorców i odbiorczynie poprzez partycypację w liczeniu śladu węglowego, czyli naszego wpływu na klimat, oraz we wdrażanie rozwiązań o największym potencjale służącym klimatowi Ziemi.

W czasie 9. Targów CSR uczestnicy mogą wypełnić krótką ankietę dotyczącą sposobów podróży na targi. Wystawcy oraz organizatorzy wypełnią dłuższą ankietę – będą proszeni o informacje o zużyciu mediów (paliwa energetyczne, woda), produkcji materiałów oraz te dotyczące cateringu. Będziemy chcieli zrekompensować ślad węglowy poprzez praktyczne działanie dla natury.

Więcej informacji o liczeniu śladu węglowego 9. Targów CSR  »

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie wypełnienia ankiety dotyczącej Państwa śladu węglowego prosimy o kontakt do Pani:

Joanna Mieszkowicz

Fundacja Aeris Futuro – spotkajmy się naturalnie!
tel.: +48 693 589 391
e-mail: jmieszkowicz@aerisfuturo.pl