Wolontariat pracowniczy na rzecz społeczności lokalnych

Wolontariat pracowniczy na rzecz społeczności lokalnych

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza ukazuje się publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu „Wolontariat pracowniczy na rzecz społeczności lokalnych”.

Publikacja powstała w ramach Programu Partnerstwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu i jest rezultatem „Spotkania w połowie drogi” na temat współpracy ze społecznością lokalną, zorganizowanego w ramach cyklu spotkań o wolontariacie pracowniczym w 2017 roku. W prace nad wydaniem zaangażowali się przedstawiciele firm: CEMEX Polska, Grupa TAURON, IKEA Retail, Kompania Piwowarska, PGE Polska Grupa Energetyczna, Provident Polska, Sanofi, Siemens, T-Mobile Polska i fundacji korporacyjnych: Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy oraz Fundacji Orange. Dziękujemy!

„Wolontariat pracowniczy na rzecz społeczności lokalnych” stanowi kontynuację publikacji „Komunikacja a wolontariat”, wydanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w 2016 roku. „Wolontariat pracowniczy na rzecz społeczności lokalnych” to źródło inspiracji, pozwalające poszerzyć wiedzę osobom, które szukają odpowiedzi na pytanie, jak i co robić, by współdziałać skutecznie w ramach wolontariatu pracowniczego. Układ publikacji, odpowiadający cyklowi projektowemu, ułatwia porównanie poszczególnych etapów realizacji inicjatyw. Przedstawione dobre praktyki można zaadaptować i wdrożyć również poza sektorem biznesowym.

POBIERZ PUBLIKACJĘ >> Wolontariat pracowniczy na rzecz społeczności lokalnych