Raport: Badanie Alumnów Programu Ambasadorów CSR

Raport: Badanie Alumnów Programu Ambasadorów CSR

Autorzy: PBS, Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Data i miejsce wydania: Warszawa/Sopot 2015

Program Ambasadorów CSR jest programem edukacyjnym Forum Odpowiedzialnego Biznesu, którego celem jest edukowanie i budowanie nowych kadr menadżerów, przedsiębiorców, animatorów społecznych i liderów zmian.

Program skierowany jest do studentów i studentek z całej Polski zainteresowanych odpowiedzialnym biznesem, którzy chcą promować tą ideę w swoim środowisku lokalnym. Program odpowiada zapotrzebowaniu współczesnym wymogom rynku, ponieważ przygotowuje młodych ludzi nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie do działania w określonym obszarze społecznym. Jest to szansa na bogate doświadczenie, niezapomniane przeżycia i trwałe kontakty.

Do badania Alumnów zaproszono absolwentów wszystkich edycji programu Ambasadorów CSR od 2004 do 2014 roku. Z uwagi na trudną dostępność starszych roczników, blisko połowę badanych stanowią absolwenci ostatnich trzech edycji programu. Choć uczestnicząc w programie byli jeszcze studentami – obecnie większość z nich pracuje (83%), a blisko połowa wiedzę wyniesioną z programu Ambasadorów wykorzystuje w swojej pracy na co dzień.

Pobierz Raport z badania Alumnów LOB (pdf)

Pliki do pobrania:

Raport z badania Alumnów LOB