Podcasty

#DiversityTalks 14 – Monika Truszkowska-Bednarek

W 14. odcinku Diversity Talks rozmawialiśmy o wyzwaniach osób z niepełnosprawnościami na drodze do samorealizacji zawodowej i o włączaniu takich osób na rynek pracy. Gościnią odcinka była Monika Truszkowska-Bednarek, prezeską Fundacji Integralia – fundacji Grupy ERGO Hestia, która jest partnerem obchodów 10-lecia Karty Różnorodności w Polsce.

#DiversityTalks 13 – Elżbieta Krauze i Wojciech Jaśniewicz

W 13. odcinku #DiversityTalks rozmawialiśmy z Elżbietą Krauze i Wojciechem Jaśniewiczem z Santander Bank Polska. Z tego odcinka dowiesz się, czym jest program Ambasadorów Różnorodności i jak wygląda włączająca kultura organizacji w banku.

#DiversityTalks 10 – Blanka Rozbicka, Rafał Dembe

W 10. odcinku Diversity Talks rozmawialiśmy z Blanką Rozbicką i Rafałem Dembem – osobami współprzewodniczącymi sieci wspierającej społeczność LGBT+ – Rainbow Network – w NatWest Group w Polsce.

#DiversityTalks 09 – Martyna Borkowska, Anka Majdak, Ada Mrówczyńska

W 10. odcinku Diversity Talks rozmawialiśmy z Martyną Borkowską, Anką Majdak i Adą Mrówczyńską, przedstawicielkami sieci pracowniczych NatWest Group.

#DiversityTalks 08 – Iwona Dudzińska

Zapraszamy na 8. odcinek Diversity Talks. Naszą gościnią jest Iwona Dudzińska, Dyrektor Zarządzająca Polskiego Oddziału Citi.

#DiversityTalks 07 – Bożena Leśniewska

W 7. odcinku Diversity Talks rozmawiamy z Bożeną Leśniewską, Wiceprezeską ds. Rynku Biznesowego Orange Polska. Orange Polska jest partnerem jubileuszu 10-lecia Karty Różnorodności w Polsce.

#DiversityTalks 06 – Joanna Piotrowska

Zapraszamy na 6. odcinek Diversity Talks. Naszą gościnią jest Joanna Piotrowska, prezeska Fundacji Feminoteka. 

#DiversityTalks 05 – Agnieszka Gołąb-Stanikowska

#DiversityTalks to podcasty z liderkami i liderami Diversity & Inclusion w polskich firmach. Porozmawiamy o nich, ich pracy i o tym, jak skutecznie budować włączającą kulturę organizacyjną w obecnej rzeczywistości. Naszą gościnią jest Agnieszka Gołąb-Stanikowska, Menedżerka Zespołu Marki Pracodawcy i Kultury Organizacyjnej w Santander Bank Polska. Transkrypcja Transkrypcja dostępna wkrótce

#DiversityTalks 04 – Małgorzata Petru

#DiversityTalks to podcasty z liderkami i liderami Diversity & Inclusion w polskich firmach. Porozmawiamy o nich, ich pracy i o tym, jak skutecznie budować włączającą kulturę organizacyjną w obecnej rzeczywistości. Naszą gościnią jest Małgorzata Petru, eksperta do spraw zarządzania karierą, Diversity officer w BNP Paribas Bank Polska SA. Transkrypcja Marzena Strzelczak: Dzień dobry państwu. Dziś…

#DiversityTalks 03 – Joanna Skałuba

#DiversityTalks to podcasty z liderkami i liderami Diversity & Inclusion w polskich firmach. Gościnią odcinka jest Joanna Skałuba, prezeska Fundacji CSR Res Severa organizatora Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”.

Kategoria podcastu