Partnerzy strategiczni

To firmy, które mogą pochwalić się określonym dorobkiem w zakresie odpowiedzialności społecznej biznesu, chcą dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi, a wraz z przystąpieniem do grona Partnerów Strategicznych Forum, zobowiązują się długofalowo wspierać rozwój tej idei w Polsce.

KUKE

KUKE od 30 lat oferuje rozwiązania, które pomagają przedsiębiorcom bezpiecznie rozwijać biznes w kraju i na świecie. Jesteśmy kreatywni, szybko reagujemy na zmiany w otoczeniu i priorytetowo traktujemy interes klienta.

PKP Energetyka

Więcej informacji wkrótce.

PEPCO

PEPCO to europejska sieć dyskontów założona w Polsce, oferująca odzież, zabawki i produkty dla domu w niskich cenach. Dzisiaj PEPCO to ponad 2000 sklepów kochanych nie tylko przez Polaków, bo mogą cieszyć się nimi klienci spoza naszego kraju, na przykład w Bułgarii, Czechach, Chorwacji, Słowenii, Rumunii, Estonii, Serbii, Hiszpanii, we Włoszech, na Litwie, Łotwie, Słowacji, i Węgrzech.

DB Cargo Polska

DB Cargo Polska S.A. należy do grupy operatorów kolejowych świadczących usługi kolejowego transportu towarów na terenie Europy pod wspólną nazwą DB Cargo. Grupa ta jest obecnie liderem na europejskim rynku kolejowych przewozów towarowych i należy do Deutsche Bahn – jednego z największych na świecie koncernów logistycznych.

Walstead Central Europe

Firma Walstead Central Europe, należąca do Walstead Group, jest wiodącym dostawcą usług komunikacyjnych w Europie, posiadającym głęboką wiedzę z zakresu druku i dziedzin związanych z drukowaniem, który działa na rynku od ponad 26 lat.

Allegro

Allegro Allegro.pl zostało założone w 1999 roku w Poznaniu i dziś jest najbardziej rozpoznawalną marką e-commerce w Polsce (źródło: Gemius). Z platformy korzysta około 13 mln aktywnych kupujących, którzy mieli dostęp do ofert ponad 128 tys. sprzedawców (dane na koniec 2020 r.). Allegro.pl przyciąga średnio 21 mln internautów miesięcznie, co odpowiada 66% mieszkańców Polski w…

Auchan Retail Polska

Auchan Retail Polska Auchan zmienia życie – klientów, współpracowników i partnerów! Promuje to, co dobre, zdrowe i lokalne. Aby stworzyć handel detaliczny nowej generacji, który poprawia życie ludzi, Auchan Retail Polska stawia mieszkańców w centrum swoich działań i potwierdza rolę detalisty wielo-formatowego, które łączy ścieżką klienta „digital” z fizyczną ofertą w sklepach. Auchan Retail Polska…

Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. została założona przez czołowe polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa, w celu zabezpieczania i reprezentowania interesów producentów i importerów produktów w opakowaniach, w związku z nałożoną na przedsiębiorców ustawową (ustawa z dnia 13 czerwca 2013 roku o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi) odpowiedzialnością finansową za odzysk i recykling opakowań po produktach wprowadzanych na rynek. Obecnie współpracuje z nami ponad 2 000 przedsiębiorców, którzy powierzyli nam swój obowiązek, wpisując się w strategię Rozszerzonej Odpowiedzialności Producenta.

Lubelski Węgiel Bogdanka

Lubelski Węgiel Bogdanka SA (LW Bogdanka SA) jest jednym z najnowocześniejszych reprezentantów branży wydobywczej w Polsce oraz krajowym liderem rynku producentów węgla energetycznego.

Hochland

Hochland należy do największych producentów serów w Europie. Historia firmy sięga 1927 roku, kiedy to w miejscowości Gosshloz w Bawarii powstał rodzinny zakład serowarski. Obecnie Hochland działa w kilku krajach, między innymi w Niemczech, Polsce, Francji, Hiszpanii, Rumunii, Rosji, USA, Australii. Polska to jeden z ważniejszych etapów rozwoju firmy, a co za tym idzie, jedna…