Odwaga i równowaga to tematy przewodnie VI Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach programu Karta Różnorodności.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja.

Ogólnopolski Dzień Różnorodności to największe doroczne wydarzenie realizowane w ramach koordynowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, wspierającej przeciwdziałanie dyskryminacji w miejscu pracy, Karty Różnorodności.

Każdego roku wydarzenie gromadzi ekspertów i ekspertki zajmujące się zarządzaniem różnorodnością, działające na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem, dyskryminacją. Wśród gości i uczestników są przedstawiciele/ki biznesu, administracji, organizacji pozarządowych i nauki, którzy spotykają się, aby wymienić się doświadczeniami, dobrymi praktykami i inspiracją do dalszego działania.

– W ramach VI Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności wspólnie z zaproszonymi gośćmi, ekspertami i ekspertkami – z prof. Bogdanem de Barbaro i prof. Anną Gizą-Poleszczuk na czele – odpowiemy na pytania m.in. o to, jak zmiana modeli pracy i narzędzie pracy wpływają na nasze życie, dlaczego tak bardzo potrzebujemy dziś odwagi i czy da się połączyć pracę z pasją – mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna i członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Miejsce

Kino Atlantic
Ul. Chmielna 33,
00-021 Warszawa

Miejsce jest przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

Jak było w zeszłym roku

Zeszłoroczny, V Ogólnopolski Dzień Różnorodności, odbył się pod hasłem: 1918-2018 od praw wyborczych kobiet do równych szans dla każdego.

Zobacz nagrania z wystąpień i paneli dyskusyjnych zarejestrowanych w trakcie konferencji.

https://www.facebook.com/ZarzadzanieRoznorodnoscia/videos/1687761407927720/

VI Ogólnopolski Dzień Różnorodności

Organizator: Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Partner główny wydarzenia: State Street Bank

Partner wydarzenia: Siemens

Patronat: Rzecznik Praw Obywatelskich

Patroni medialni: Wysokie Obcasy, Harvard Business Review Polska, Miesięcznik Benefit, Personel Plus, PRoto.pl, Sukces Pisany Szminką