Marta Cichowlas

alumni

Udział w edycji 2006 - 2007

Marta studiuje na AE we Wrocławiu. Z LOB współpracowała z ramienia KL Aiesec przy projektach „TimeToLookTogether” i Cykl Szokujących Rozmów. Obecnie pracuje w Danone. „To właśnie dzięki LOB poznałam ludzi, z którymi wzięłam udział w konkursie „Trust by Danone” i wygraliśmy.” Nagrodą była letnia praktyka w dziale marketingu, która teraz przekształciła się w już w poważną pracę w tym samym dziale. „Pracuję w firmie, która jest odpowiedzialna w wielu aspektach i bardzo jestem z tego dumna. Po wielu szkoleniach, zdobywania wiedzy na temat CR, przyszedł czas na praktykę i popatrzeć jak to wszystko naprawdę w biznesie wygląda. Jest jeszcze wiele do poprawy, ale w końcu po to my jesteśmy :-)”.

Na pytanie, co zyskała dzięki działalności w ramach LOB, Marta odpowiada: „Przede wszystkim odkryłam potencjał, jaki jest w młodych ludziach, którzy mają wspólne zainteresowania. Po każdym spotkaniu LOB wiedziałam, że wspólnie możemy wiele zdziałać. A już bardziej osobiście, to w LOB poznała kilku wspaniałych ludzi, z którymi zaprzyjaźniłam się i mam nadzieję, że nadal będziemy utrzymywać tak świetny kontakt.”

Profile są tworzone osobiście przez uczestników Ligi Odpowiedzialnego Biznesu lub z ich upoważnienia. Forum Odpowiedzialnego Biznesu zatwierdza profil, ale nie odpowiada za aktualność i poprawność wpisanych danych. Każdy absolwent może wysłać prośbę o wprowadzenie zmian w swoim profilu na adres portal@fob.org.pl.