Borychowski Michał

alumni

Udział w edycji 2017 - 2018

Szkoła Główna Handlowa

Jestem studentem III roku studiów licencjackich Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej. Aktywnie działam w Kole Zrównoważonego Rozwoju, gdzie jestem wiceprezesem i zajmuję się działem administracji i finansów. Obecnie koordynuję duży projekt THE FUTURE OF FINANCE, który polega na przedstawieniu idei zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności biznesu w finansach. Naszymi gośćmi specjalnymi będą prelegenci z różnych firm jak również przedstawiciele ministerstwa rozwoju i finansów.

Od zawsze lubiłem gry planszowe czy strategiczne, w tym m.in. szachy czy ryzyko.

W wolnym czasie lubię spotkać się ze znajomymi, wyskoczyć na miasto czy też pograć w piłkę nożną.

Odpowiedzialny biznes to dla mnie racjonalne podejmowanie decyzji w oparciu o ideę zrównoważonego rozwoju, stosowanie nowoczesnych technologii mających na celu zwiększenie wydajności i efektywności w zarządzaniu strategicznym przedsiębiorstwa jak również dbanie o rozwój osobisty i zawodowy pracowników

Profile są tworzone osobiście przez uczestników Ligi Odpowiedzialnego Biznesu lub z ich upoważnienia. Forum Odpowiedzialnego Biznesu zatwierdza profil, ale nie odpowiada za aktualność i poprawność wpisanych danych. Każdy absolwent może wysłać prośbę o wprowadzenie zmian w swoim profilu na adres portal@fob.org.pl.