Belka Sylwia

alumni

Udział w edycji 2016 - 2017

Uniwersytet Łódzki

Jestem studentką V roku studiów magisterskich Ekonomia, Ekobiznes, jak również Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Łódzkim.

Przez trzy lata aktywnie działałam w Studenckim Kole Naukowym Inwestor. W ramach projektów, które koordynowałam udało mi się zorganizować dla studentów wykład otwarty z obecnym wicepremierem i Ministrem Finansów Mateuszem Morawieckim. Udoskonaliłam także jeden z projektów, wprowadzając nową dyscyplinę sportu do turnieju charytatywnego. Przez ostatni rok działalności byłam wiceprezesem ds. HR w SKNie.

Od dzieciństwa uwielbiam grać w siatkówkę. W tej dyscyplinie udało mi się zdobyć kilka znaczących nagród indywidualnych. Kocham zwierzęta i obecnie w domu mam 5 pupili.

Według mnie odpowiedzialny biznes powinien być nieodłącznym elementem w prowadzeniu przedsiębiorstwa, które osiąga zyski, poprawia jakość życia społeczeństwa, bez negatywnego oddziaływania na środowisko. Każda instytucja, która funkcjonuje w gospodarce, zostawia jakiś ślad i to od niej zależy, jaki będzie wywierać wpływ na otoczenie, w którym działa.

Profile są tworzone osobiście przez uczestników Ligi Odpowiedzialnego Biznesu lub z ich upoważnienia. Forum Odpowiedzialnego Biznesu zatwierdza profil, ale nie odpowiada za aktualność i poprawność wpisanych danych. Każdy absolwent może wysłać prośbę o wprowadzenie zmian w swoim profilu na adres portal@fob.org.pl.