Nagroda – „Ludzie, którzy zmieniają biznes”

Redakcja portalu tvp.info, partner medialny Nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes” dokonała wyboru 10 kandydatów do kategorii „Człowiek, który zmienia biznes według widzów TVP INFO”. Laureata poznamy w drodze głosowania internetowego, które odbędzie się w dniach 22 września – 9 października br. Organizatorem Nagrody jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

GŁOSOWANIE: w celu oddania głosu  w ankiecie na stronie tvp.info zalecamy korzystanie z przeglądarek internetowych Mozilla Firefox i Google Chrome.

Redakcja portalu tvp.info w oparciu o kryteria określone w regulaminie Nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes” wyłoniła 10 osób spośród 50, zgłoszonych do kategorii BIZNES.

Formularz do głosowania na poszczególne kandydatury zostanie uruchomiony 22 września (wtorek) na stronie tvp.info. Na swoich faworytów będzie można głosować do dnia 9 października włącznie. Z kolei zwycięzca tej kategorii zostanie ogłoszony podczas gali Nagrody w dniu 20 października br. Gala odbędzie się w ramach Międzynarodowej Konferencji „Biznes, który zmienia świat”.

Oprócz kategorii „Człowieka, który zmienia biznes według widzów TVP INFO” wyłonieni zostaną laureaci kategorii: BIZNES i SEKTOR POZABIZNESOWY, wyboru których dokona jury główne Nagrody. A w tym roku również w związku z obchodami „15 lat partnerstwa na rzecz CSR w Polsce” wręczona zostanie Nagroda Jubileuszowa, przyznana przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Nagroda „Ludzie, którzy zmieniają biznes” to pierwsze wyróżnienie w Polsce poświęcone w pełni docenieniu osób zaangażowanych na rzecz rozwoju społecznej odpowiedzialności biznesu. Dotyczy zarówno przedstawicieli firm, jak i otoczenia biznesu. Nagroda została ustanowiona w 2015 roku, czyli roku jubileuszu 15 lat partnerstwa na rzecz CSR w Polsce. Inicjatorem jej powołania jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W pierwszej edycji Nagrody łączna liczba kandydatów i kandydatek ubiegających się o tytuł „Człowieka, który zmienia biznes 2014 roku” wyniosła 60 osób.