III-Dzien-R_Banner-1170

III Ogólnopolski Dzień Różnorodności

24 maja w przestrzeni Marzycieli i Rzemieślników – Domu Innowacji Społecznych, znajdującym się na III piętrze Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie, odbyła się III edycja Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności.

Jest to coroczne spotkanie obecnych sygnatariuszy Karty Różnorodności oraz firm zainteresowanych podpisaniem deklaracji. Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia był wpływ różnorodności w różnych aspektach życia na miejsce pracy i możliwości rozwoju pracowników, a co za tym idzie na ich efektywność, zadowolenie i samorealizację.

 

Obejrzyj wydarzenie

karta-roznorodnosci-logo

Karta Różnorodności to międzynarodowa inicjatywa, realizowana w takich krajach Unii Europejskiej jak: Polska, Francja, Hiszpania, Włochy, Austria, Niemcy, Szwecja, Belgia, Irlandia, Finlandia, Estonia oraz Luksemburg, promowana przez Komisję Europejską.

Karta jest zobowiązaniem, podpisywanym przez organizacje, które decydują się na wprowadzenie zakazu dyskryminacji w miejscu pracy i działania na rzecz tworzenia i promocji różnorodności oraz wyraża gotowość firmy do zaangażowania wszystkich osób zatrudnionych oraz partnerów biznesowych i społecznych w te działania. Organizacje decydujące się na implementację tego narzędzia działają na rzecz spójności i równości społecznej.

Więcej informacji o Karcie Różnorodności w Polsce

 

 

Opiekun Karty Różnorodności

200px-Orange_logo

 

Patroni honorowi Karty Różnorodności

logo-pelnomocnik-rzadu-traktowania              logo-rpo

 

Partner medialny Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności

Rz_Logo_srednie-1

 

Patroni medialni Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności

cr_navigator_logo duzelogo_presonel_i_zarządzanie_male