Zapraszamy na panel „Potencjał różnorodności – odkrywamy fakty, demaskujemy mity”!

7 maja 2014

W różnorodnych zespołach drzemie duży potencjał: innowacyjności, kreatywności, wzrostu motywacji i lojalności wobec miejsca pracy. Jakich błędów unikać, wspierając różnorodność w firmie? Jak postępować, by nie łamać prawa i nie narażać pracowników/pracownic na dyskryminację?

O rekrutacji wolnej od dyskryminacji, równości w wynagrodzeniach, możliwości dostosowania miejsca pracy do specyficznych potrzeb pracowników i pracownic – o tym, na co pozwala Kodeks Pracy, a czego robić nie wolno –  cenne wskazówki dla osób zatrudnionych i zatrudniających, a także możliwość zweryfikowania swojej wiedzy o mitach i faktach związanych z różnorodnością!

O tym wszystkim będzie można dowiedzieć się  podczas spotkania „Potencjał różnorodności – odkrywamy fakty, demaskujemy mity”, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu (koordynatora Karty Różnorodności w Polsce) oraz Konfederację Lewiatan (koordynatora Diversity Index). Panel odbędzie się 9 maja 2014 r. w PKiN w Warszawie, w Sali Kruczkowskiego, podczas VI Kongresu Kobiet.

Do dyskusji zaprosiliśmy: Malwinę Faliszewską (Menedżerkę ds. różnorodności w EDF Polska), Elwirę Gross-Gołacką (Dyrektor Generalną w Ministerstwie Gospodarki), Michała Pawlęgę (niezależnego konsultanta i trenera zarządzania różnorodnością), Małgorzatę Rusewicz (Prezeskę Izby Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych) i Agnieszkę Woźniak (Szefową Szkoleń i Rekrutacji w ArcelorMittal Poland).

Spotkanie poprowadzą: Ewa Wojsławowicz, koordynatorka Karty Różnorodności w Polsce, ekspertka Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Małgorzata Lelińska, koordynatorka projektu Diversity Index, ekspertka Konfederacji Lewiatan.

Spotkanie będzie miało angażującą, interaktywną formułę – będzie połączone z quizem dla publiczności. Zapraszamy!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Konieczna jest jednak rejestracja na IV Kongres Kobiet, w ramach którego jest on organizowany.

Formularz rejestracyjny dostępny jest TUTAJ.

źródło: informacja własna