Wypełnij ankietę – wesprzyj aktywizację seniorów

17 sierpnia 2018

Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach współpracy z Fundacją Aktywni Całe Życie realizuje projekt „Strategia zrównoważonego rozwoju nowym programem Fundacji wzmacniającym działania na rzecz seniorów mieszkających w Warszawie”. Zachęcamy do wypełnienia ankiety będącej istotną częścią projektu. 

Wypełnij ankietę >>

„Strategia zrównoważonego rozwoju nowym programem Fundacji wzmacniającym działania na rzecz seniorów mieszkających w Warszawie” to projekt realizowany w ramach konkursu Urzędu M. St. Warszawy. Jego ważnym elementem jest krótka ankieta mająca na celu zbadanie, czy i jakie aktywności w kontekście seniorów (osób 55+) prowadzą: biznes, instytucje publiczne i inne organizacje, oraz jakie działania są potrzebne lub ważne z Państwa punktu widzenia. Państwa odpowiedzi pomogą w lepszym dopasowaniu działań Fundacji na rzecz aktywnych seniorów do oczekiwań wszystkich interesariuszy.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety, co powinno zająć Państwu ok. 15-20 minut. Wierzymy, że jej wyniki posłużą wszystkim zainteresowanym działaniami na rzecz osób 55+.

Źródło: Informacja własna