Warsztaty work&life balance

4 marca 2014

W piątek 28 lutego odbyło się spotkanie „Work&life balance, czyli jak żyć sobą, pracą, domem i rodziną” z udziałem sygnatariuszy Programu Edukacyjnego Karty Różnorodności. Spotkanie w formie warsztatowej poprowadziła p. Monika Chodyra – trenerka i coach, związana z Centrum Kompetencyjnym Gazety Praca.pl.

W spotkaniu wzięło udział 20 osób – przedstawiciele i przedstawicielki 13 firm: ArcelorMittal, British American Tobacco, Carrefour Polska, CEMEX Polska, Danone, EDF Polska, Grupy Saint-Gobain, Grupy Żywiec, NUTRICIA, Orange Polska, Sephora Polska, Siemens, Totalizatora Sportowego, a także przedstawicielki Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Uczestnicy i uczestniczki mieli okazję poznać aktualne trendy rozwoju osobistego w Polsce, podyskutować o potrzebach współczesnego człowieka oraz omówić sposoby i metody działań, które wspierają godzenie życia osobistego i zawodowego. Pojawiły się takie techniki, jak „tysiąca marzeń” czy „power hour”. Bardzo wartościowa okazała się też wymiana doświadczeń. Większość osób uczestniczących w spotkaniu na co dzień pracuje w działach HR, dlatego chętnie dzielono się swoimi praktykami i rozwiązaniami wdrożonymi w firmach. Mamy głęboką nadzieję, że warsztat „Work&life balance” był inspirujący i przełoży się zarówno na zachowania uczestników biorących udział w spotkaniu, jak i praktyki wspomagające w biznesie godzenie życia zawodowego i prywatnego.

Spotkanie odbyło się w siedzibie firmy Orange Polska – Opiekuna Karty Różnorodności w Polsce.