Trwają zapisy na III Kongres Różnorodności

10 października 2016

Platforma BE.NAVIGATOR oraz firma Henkel Polska zapraszają na III Kongres Różnorodności „Nowa Perspektywa Przywództwa”, który odbędzie się 9 listopada 2016 r. w OCH-Teatrze w Warszawie. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Joanna Malinowska-Parzydło – ekspertka w zakresie doradztwa strategicznego i prekursorka zarządzania kapitałem reputacji w oparciu o koncepcję marki osobistej.

Organizowany od 2014 roku Kongres Różnorodności porusza tematy najważniejszych wyzwań związanych z zarządzaniem różnorodnością w miejscu pracy, inkluzją społeczną oraz zarządzaniem poprzez wartości. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia skupimy się na roli lidera w organizacji. Odpowiedzialny przywódca nie tylko skutecznie angażuje pracowników w rozwój przedsiębiorstwa, ale ma również świadomość ogromnego potencjału ludzi, którymi zarządza. Dlatego wsparcie i zaangażowanie liderów są niezbędne do zbudowania i rozwoju dojrzałej polityki diversity w firmie. Karta Różnorodności jest patronem wydarzenia.

Sukces zespołu zaczyna się od postawy lidera i tego, w jaki sposób wykorzystuje on jego różnorodny potencjał. Sposoby wspierania liderów, by twórczo i odpowiedzialnie wykorzystywali różnice między pracownikami, znajdą się wśród kluczowych wątków tegorocznego Kongresu Różnorodności – mówi Paweł Niziński, CEO BETTER., wydawca BE.NAVIGATOR.

Uczestnicy wydarzenia będą poszukiwali odpowiedzi na pytania dotyczące wpływu koncepcji zarządzania różnorodnością na kształtowanie postaw i ról liderów w organizacjach. Markus Raunig, General Manager Henkel Polska, podzieli się z uczestnikami Kongresu swoją perspektywą menedżerską i praktyką zdobytą w pracy w różnorodnych zespołach, na różnych stanowiskach i rynkach. Gościem specjalnym tegorocznego Kongresu Różnorodności będzie Joanna Malinowska-Parzydło, ekspertka w zakresie doradztwa strategicznego, która opowie o innowacyjnych programach zarządzania marką lidera, tworzonych i wdrażanych w duchu różnorodności.

Podczas III Kongresu Różnorodności nie zabraknie również panelu dyskusyjnego, który w tym roku odbędzie się pod tytułem „Lider-motorniczy czy hamulcowy oczekiwanej zmiany”. Nowością w tegorocznej edycji wydarzenia jest przegląd najlepszych praktyk zarządzania różnorodnością „Praktycy o różnorodności”. Na scenie zobaczymy prezentacje sześciu najbardziej innowacyjnych i angażujących polskich dobrych praktyk. Laureaci przeglądu zostaną wyłonieni przez jury, w składzie: Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu, prof. Janina Filek z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Paweł Niziński, wydawca BE.NAVIGATOR.

Ramowy program wydarzenia:

9:00 – 9:30 Rejestracja uczestników
9:30 – 9:45 Powitanie: Dorota Strosznajder, Henkel Polska i Paweł Niziński BETTER., wydawca BE.NAVIGATOR
9:45 – 10:15

Wystąpienie otwierające: Markus Raunig, General Manager, Henkel Polska

(prezentacja w języku angielskim)

10:15 – 11:00

Wystąpienie gościa specjalnego: Joanna Malinowska-Parzydło, CVO Personal Brand Institute,

założycielka projektu HR Influencers

11:00 – 11:15 przerwa kawowa
11:15 – 12:45

„Lider – motorniczy czy hamulcowy oczekiwanej zmiany?” – dyskusja panelowa

prowadzenie: Paweł Oksanowicz

12:45 – 13:00 przerwa kawowa
13:00 – 14:20 Przegląd „Praktycy o Różnorodności” – prezentacja najlepszych dobrych praktyk metodą PechaKucha
14:20 – 14:35 Podsumowanie Kongresu
14:35 – 15:00 Poczęstunek i networking

 

Data spotkania: 09.11.2016r. (środa)

Miejsce spotkania: Och-Teatr, ul. Grójecka 65 w Warszawie

Więcej informacji: http://be-navigator.pl/pl/kongres-roznorodnosci/