Tęczowy biznes. Jak działać, by nie wykluczać? [nagranie]

19 października 2021

25 października odbyło się się webinarium w ramach TransferHUB – inkubatora innowacji społecznych. Gościem spotkania był Marcin Dzierżanowski, dziennikarz, publicysta i współzałożyciel Fundacji Wiara i Tęcza.

Jak projektować rozwiązania przyjazne dla wszystkich i formułować niewykluczające komunikaty, które mogą ratować życie? Na jakie rozwiązania w sektorze publicznym, NGO i biznesu warto zwrócić uwagę? Jak na pozór uniwersalne algorytmy mogą wykluczać i w jaki sposób temu przeciwdziałać? I jaka przyszłość czeka osoby LGBT+ w starszym wieku i czy jest pole do rozwijania innowacji w tym obszarze?

O tym z Marcinem Dzierżanowskim, dziennikarzem, publicystą i współzałożycielem Fundacji Wiara i Tęcza, rozmawiała Grażyna Latos.

Zapis spotkania dostępny jest na Facebooku inkubatora TransferHUB >>

O inkubatorze TransferHUB

Szkolenie odbywa się w ramach projektu „TransferHub – inkubator innowacji społecznych w obszarze zatrudnienia”. W TransferHub osoby prywatne, firmy, instytucje i organizacje pozarządowe mogą otrzymać pakiet szkoleń, doradztwa oraz grant w wysokości ok. 38 tys. zł na przetestowanie nowatorskiego pomysłu związanego z pracą.

Aby dołączyć do projektu i zgłosić innowacyjne rozwiązanie, należy do 6 grudnia wypełnić formularz online dostępny na stronie transferhub.pl/formularz

Zarejestruj się na spotkanie >>