Strefa NGO Warszawskiego Dnia Różnorodności

21 maja 2015

Poznaj organizacje, które podczas Warszawskiego Dnia Różnorodności będą miały swoje stoiska w Strefie NGO na placu Konstytucji. Dołącz do nas już w najbliższą sobotę!

org-waw-dzien-roznorodnosci

Każda z nich przygotowała dla gości szereg atrakcji. Aby dowiedzieć się więcej, dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Jakie wydarzenia edukacyjne na Was czekają?

10:00-11:15 Fundacja Nasz Wybór organizuje warsztaty architektoniczne pozwalające zapoznać się z wystrojem tradycyjnego ukraińskiego domu.
11:30-13:15 Otwarta Rzeczpospolita przeprowadzi warsztaty dla dzieci „O tolerancji z najmłodszymi”
13:30-15:00 Chór Clil organizuje warsztaty piosenki żydowskiej
15:00-16:45 United Way organizuje malowanie toreb, konkurs, happening artystyczny, wystawę obrazów osób niepełnosprawnych, laureatów konkursu „Świat Nikiforów”
17:00-18:30 Bez!miar wyświetli film i przeprowadzi dyskusja o asekualizmie
18:45-20:00 Teraz Senior zorganizuje pokaz zdjęć ze swoich wypraw oraz dyskusję panelową z uczestnikami wypraw (4-5 osób) ze slajdami.

Dwa spośród wydarzeń edukacyjnych, które odbywają się w czasie Warszawskiego Dnia Różnorodności wymagają zapisów. Są to organizowane przez Otwartą Rzeczpospolitą/Africa Remix warsztaty „O tolerancji z najmłodszymi” oraz organizowane przez United Way warsztaty artystyczne. Zapisy na pierwsze z nich są możliwe poprzez adres maliowy damian.wutke@poczta.onet.eu, na drugie natomiast poprzez adres l.kraskiewicz@unitedway.pl.

Wydarzenie organizowane jest przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Stowarzyszenie Lambda Warszawa. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Po wydarzeniu zapraszamy na afterparty do MiTo!

Wski-Dzien-Rozn_pasek-organizatorzy