[SAVE THE DATE] IV Ogólnopolski Dzień Różnorodności 24 maja

29 marca 2017

Tradycyjnie już w maju będzie miało miejsce najważniejsze doroczne wydarzenie w ramach projektu Karta Różnorodności. IV już Ogólnopolski Dzień Różnorodności odbędzie się 24 maja w Warsaw Trade Tower przy ulicy Chłodnej 51 w Warszawie. Podczas wydarzenia nastąpi także ogłoszenie laureatów Nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes”.

Zachęcamy do zarezerwowania sobie terminu na nasze wydarzenie, które tym razem poświęcone będzie przede wszystkim tematowi zarządzania wiekiem, a w programie przewidujemy spotkania ze specjalistami, debatę, prezentację dobrych praktyk, a także serię warsztatów, w tym wyjątkowe warsztaty kreatywne.

Szczegóły wydarzenia będziemy podawać na bieżąco, więc zapraszamy do śledzenia naszych serwisów i strony na Facebooku.

 

Partner wspierający wydarzenia:

Informacje o partnerze:

Warsaw Trade Tower (WTT) to ikona pionierskich rozwiązań architektonicznych wśród warszawskich biurowców. Obiekt  powstał pod koniec lat 90., jego całkowita wysokość wynosi 208 metrów, a linia dachu położona na poziomie 184 metrów czyni go pod tym względem najwyższym biurowcem w Warszawie. Obiekt na wiele lat zdominował panoramę Warszawy i wyznaczył trendy, a także stał się symbolem jakości i prestiżu. W latach 2015-16 przeszedł modernizację opartą o szeroko zakrojone rozpoznanie potrzeb najemców, a zrealizowaną przez grupę roboczą składającą się z architektów, doradców ds. komercjalizacji nieruchomości i specjalistów od brandingu. W wyniku tych przemian obiekt zyskał szereg udogodnień wyznaczających standardy współczesnych biurowców, m.in. dotyczących funkcji przestrzeni wspólnych oraz otoczenia. Dodatkowo, obiekt przeszedł pomyślnie proces certyfikacji środowiskowej metodą BREEAM In-Use i uzyskał ocenę na poziomie Very Good w kategorii Asset Performance