Ruszyły badania dot. sytuacji osób LGBT na rynku pracy

22 stycznia 2014

LGBT Business forum zaprasza wszystkie osoby nieheteroseksualne do wzięcia udziału w „Badaniu rynku i środowiska pracy osób LGBT w Polsce 2014”.

Badanie zostało przygotowane przez polską organizację LGBT Business Forum. Jest to pierwsze w Polsce badanie dotyczącego sytuacji osób LGBT w pracy oraz potrzeb LGBT jako konsumentów/ek. Co jest dla nich ważne przy zakupie usługi lub produktu? Czy odczuwają dyskryminację w miejscu pracy? Czy międzynarodowe korporacje, które szczycą się polityką niedyskryminowania za granicą, prowadzą taką politykę w Polsce? Zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Ankieta jest dostępna do 31 marca 2014 r pod adresem: http://ankieta.lgbt.biz.pl Jej wypełnienie zajmie około 10 minut. Ankieta jest anonimowa.

Wyniki badania zostaną opublikowane w trakcie organizowanej przez LGBT Business Forum konferencji „LGBT Diversity Management as a Business Factor” podczas Tygodnia Równości w 2014 roku.

Badanie wspierają następujące organizacje:

Fabryka Równości, Fundacja Trans-Fuzja, Fundacja Dla Odmiany, Fundacja Kultura dla Tolerancji, Fundacja Wolontariat Równości, Lambda Warszawa, network (Szwajcaria), Pracownia Różnorodności, Fundacja Replika, Równość na Fali, Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza, Stowarzyszenie Tęczówka, Trójmiejskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób LGBT Tolerado

Partnerzy medialni: Queer.pl, Replika

źródło: http://lgbt.biz.pl