Pokaż, jak Twoja firma wspiera różnorodność – 6. Targi CSR już 17 listopada

28 października 2016

Drodzy Sygnatariusze, 

17 listopada 2016 roku odbędą się 6. Targi CSR – największe w Polsce wydarzenie poświęcone wyłącznie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu, jako organizator wydarzenia, będzie prezentowało koordynowane przez siebie projekty, w tym także działania realizowane w projekcie Karta Różnorodności – zarówno te organizowane przez siebie jak i przez polskich sygnatariuszy Karty.

kr-targi

Chcielibyśmy, aby informacje o inicjatywach związanych z zarządzaniem różnorodnością realizowanych w Państwa organizacji dotarły do odwiedzających Targi CSR przedstawicieli biznesu, nauki, organizacji społecznych, mieszkańców Warszawy. Jeśli są Państwo zainteresowani taką możliwością prezentacji swoich działań – prosimy o kontakt czy i jakie materiały chcieli by Państwo zaprezentować 17 listopada na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Informację o materiałach poświęconych zarządzaniu różnorodnością/przeciwdziałaniu dyskryminacji i mobbingowi/promowaniu tolerancji (ulotki, publikacje) prosimy nadsyłać do 31 października na adres Agnieszki Kłopotowskiej agnieszka.klopotowska@fob.org.pl.


Przypominamy także, że na stoisku Forum Odpowiedzialnego Biznesu będą czekały na Państwa najnowsze wydania Przewodnika po Karcie Różnorodności – „Łączy nas Różnorodność”, w wersji drukowanej.

W razie wszelkich dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Agnieszką Kłopotowską: agnieszka.klopotowska@fob.org.pl

Zachęcamy do nadsyłania materiałów i do zobaczenia na 6. Targach CSR!