Panel dyskusyjny w ramach Tygodnia Kobiet Sukcesu

5 marca 2012

8 marca w Warszawie odbędzie się panel dyskusyjny pt. „Humor jako narzędzie rozwiązywania konfliktów” organizowany przez Deloitte w ramach Tygodnia Kobiet Sukcesu. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich studentów i studentek z Warszawy.

Termin: 8 marca 2012 r. godz. 9:00

Miejsce: Aula VII p 3, SGH, Warszawa

Poczucie humoru przyczynia się do tworzenia lepszej atmosfery – także w pracy, rozładowuje napięcia, jest antidotum na stres nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Poczucie humoru po prostu ułatwia komunikację.

Ile jest rodzajów poczucia humoru? W jakim stopniu możemy kształtować i rozwijać własne poczucie humoru? Czy i jak humor wpływa na naszą skuteczność w osiąganiu celów?

Spotkanie rozpocznie Ewa Woydyłło, psycholożka i terapeutka, która omówi, jakie cechy osobowości i intelektu wiążą się z poczuciem humoru i w jaki sposób można je rozwijać. Zapytamy również znanych menedżerów o ich punkt widzenia w kontekście wykorzystania poczucia humoru w budowaniu ich własnego stylu zarządzania oraz rozwijania relacji z współpracownikami. Moderatrką dyskusji będzie Katarzyna Kolenda-Zaleska.

W panelu udział wezmą:

  • Dr Ewa Woydyłło, psycholożka i terapeutka
  • Anna Horsecka, Prezeska Zarządu PTE Polsat S.A.
  • Kinga Rusin, właścicielka firmy Pat&Rub
  • Maria Rzepnikowska, Chairman Deloitte
  • Aldona Wojtczak, Wiceprezeska Zarządu Bumar S.A.
  • Marcin Kręglicki, restaurator
  • Moderatorka dyskusji: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Wśród uczestników spotkania zostaną rozlosowane książki – hit autorstwa Miki Brzezińskiej „Knowing your value” oraz książki autorstwa Ewy Woydyłło.

Aby wziąć udział w panelu należy zarejestrować się na stronie tydzienkobietsukcesu.pl.