Ogólnopolski Dzień Różnorodności

4 maja 2016

Mamy przyjemność poinformować, że już 24 maja, Forum Odpowiedzialnego Biznesu organizuje III Ogólnopolski Dzień Różnorodności. Tym razem spotkanie odbędzie się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie.

Dzien-Roznorodnosci-2016Ogólnopolski Dzień Różnorodności to coroczne spotkanie sygnatariuszy Karty Różnorodności i organizacji zainteresowanych podpisaniem deklaracji, poświęcone tematowi zarządzania różnorodnością i przeciwdziałania dyskryminacji w firmach.

W ramach tegorocznej edycji wydarzenia partnerzy Stowarzyszenia Forum Odpowiedzialnego Biznesu podzielą się z przybyłymi gośćmi realizowanymi w ich firmach dobrymi praktykami, odbędą się debaty ze specjalistami oraz sesje zajęć warsztatowych. Sygnatariusze będą mogli także podzielić się swoimi osiągnięciami w zorganizowanym w ramach spotkania „Miasteczku Różnorodności”.

Wkrótce na naszej stronie opublikowany zostanie dokładny program wydarzenia wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych tematem zarządzania różnorodnością, a udział w nim jest bezpłatny (po wcześniejszej rejestracji).