„Niepełnosprawność w firmie”. Bezpłatne szkolenie online dla działów HR/ESG

25 lipca 2023

Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami, Integralia, serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie online, które zostało stworzone specjalnie dla działów HR i CSR/ESG. Celem szkolenia jest wsparcie firm w tworzeniu inkluzywnej kultury pracy. Spotkanie odbędzie się 4 sierpnia w godzinach 10:00 – 12:00 na platformie Teams. 

Szkolenie „Niepełnosprawność w firmie” to unikalne wydarzenie, które daje praktyczną wiedzę i narzędzia do komunikacji i współpracy z osobami z niepełnosprawnościami.

Główne korzyści z udziału w szkoleniu:

  • większa pewność siebie w procesie rekrutacji i onboardingu osób z niepełnosprawnościami;
  • doświadczenie, które pozwoli „wejść w buty” osób z niepełnosprawnościami i poznać ich perspektywę;
  • wiedza, jak włączać osoby z niepełnosprawnościami w struktury firmy.

Aby zapewnić sobie miejsce na wydarzeniu należy:

  1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: https://forms.office.com/e/TNzdeUuJ9L
  2. Poczekać na potwierdzenie rejestracji. Wkrótce po zapisaniu się, na adres e-mail wysłany zostanie mailing z dalszymi instrukcjami oraz linkiem do spotkania online.

Odkryj potencjał inkluzji w Twojej firmie i rozwiń umiejętności niezbędne do tworzenia bardziej zrównoważonych i zintegrowanych organizacji.funda

Trenerki:

Natalia Kalocińska – specjalistka ds. integracji społecznej i zawodowej. Ukończyła studia na Uniwersytecie Gdańskim z zakresu Pedagogiki Społecznej oraz studia podyplomowe z coachingu na Uniwersytecie SWPS. Posiada akredytację International Coach Federation. Od 7 lat współtworzy i prowadzi warsztaty „Zmień Perspektywę”, dotyczące komunikacji i savoir vivre’u wobec osób z niepełnosprawnością. Do tej pory zrealizowała ponad 580 godzin szkoleniowych. Na co dzień porusza się z psem przewodnikiem, który towarzyszy jej we wszystkich realizowanych zadaniach.

Angelika Stolc – specjalistka ds. komunikacji. Ukończyła studia socjologiczne na Uniwersytecie Gdańskim. Jest odpowiedzialna za upowszechnianie działań Fundacji Integralia oraz zmianę postrzegania osób z niepełnosprawnościami. Od 2017 r. opracowuje i prowadzi warsztaty „Zmień Perspektywę” dla przedstawicieli biznesu na temat włączania osób z niepełnosprawnością do zespołu pracowniczego oraz obsługi klientów z niepełnosprawnością. Spędziła na sali szkoleniowej blisko 500 godzin.

Organizator: www.integralia.pl