Miss Polski na Wózku 2016

1 lipca 2016

11. lipca odbędzie się konferencja prasowa dotycząca wyborów Miss Polski na Wózku 2016. Konferencja będzie miała miejsce w PROFEMED Medycyna Estetyczna Hotel Marriott, VI p. Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa o godzinie 11.00.

Podczas konferencji Fundacja Jedyna Taka – organizator już czwartej edycji wyborów Miss Polski na Wózku, opowie o początkach swojej działalności oraz o tym skąd się wzięła idea zorganizowania konkursu piękności dla kobiet poruszających się na wózku inwalidzkim.

W trakcie konferencji nastąpi również prezentacja finalistek Miss Polski na Wózku 2016. Będzie to świetna okazja to poznania niezwykłych kobiet, które 16. lipca w Amfiteatrze Bemowo w Warszawie o godzinie 20.00 powalczą o tytuł tej najpiękniejszej.

W tym roku w wyborach udział wzięło 41 kobiet z całej Polski, ale tylko dwanaście z nich mogło przejść do kolejnego etapu. Dwie zostały wybrane przez Internautów, a pozostałych dziesięć przez jury.

Wszystkie finalistki od 8. lipca będą ciężko pracowały na Warsztaty Miss, podczas których wezmą udział w sesjach zdjęciowych, szkoleniach z wizażu, spotkaniach z coachem oraz zajęciach choreograficznych i doborze stroju na scenę, po to by, na Gali Finałowej olśnić swoją urodą, wdziękiem i osobowością.

Ponadto podczas konferencji uzyskamy odpowiedź na pytanie, co kryje się pod hasłem „Odkryj w sobie piękno”? Dowiemy się tego od PROFEMED Medycyna Estetyczna – jednego z partnerów konkursu Miss Polski na Wózku 2016.

Tego dnia odbędzie się także premiera video promującego Miss Świata na Wózku 2017, nowego projektu Fundacji Jedyna Taka, którego oficjalne otwarcie będzie miało miejsce 16. lipca na Gali Finałowej Miss Polski na Wózku 2016.

W programie konferencji przewidziane są również wywiady, zdjęcia oraz poczęstunek.

To będzie niezwykły dzień spędzony w gronie wspaniałych ludzi, którzy chcą zmieniać wizerunek osób z niepełnosprawnością, przełamywać wszelkie bariery i pokazać, że niepełnosprawność nie jest ograniczeniem.

Więcej szczegółów zostanie przedstawionych 11. lipca w PROFEMED Medycyna Estetyczna Hotel Marriott, VI p. Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa o godzinie 11.00.