Miasteczko Myśli pt. „Wyłącz ego. Zrozum drugiego”

10 maja 2018

Orange Polska, partner Forum Odpowiedzialnego Biznesu i opiekun Karty Różnorodności zaprasza na kolejną edycję Miasteczka Myśli. Tym razem zachęca do sięgnięcia w głąb siebie.

Wraz z zaproszonymi gośćmi językoznawcą dr hab. Katarzyną KłosińskąJarmiłą Rybicką z Kuchni Konfliktu oraz psychologiem dr Dorotą Wiśniewską – JuszczakAleksandrą Ośko i Jan Olińskim z Fundacji Świat na Wyciągnięcie Ręki, warszawskiego organizatora Festiwalu Brave Kids organizatorzy będą rozmawiać o profesjonalnym dialogu. Zapytają o siłę i znaczenie słów, których używamy w rozmowie. Podyskutują o tym, czy potrafimy rozmawiać, czy umiemy się otworzyć i słuchać, czy potrafimy uszanować poglądy innych, kiedy są skrajnie różne niż nasze? Zastanowią się również, jak szukając porozumienia z innymi wyjść z „kryjówki” stereotypów oraz „okiełznać” swoje ego.

Na wydarzenie zaproszony został gość specjalny: Alfred Zamudio z Nansen Center for Peace and Dialogue, norweskiej organizacji, która od lat w wielu krajach zajmuje się wprowadzaniem zasad profesjonalnego dialogu i rozwiązywaniem konfliktów. 

Przygotowano również pokaz kampanii społecznych z całego świata.

Kiedy:  16 maja 2018 r. godz. 10:00 -12:00.
Gdzie:  Miasteczko Orange, Aleje Jerozolimskie 160, Warszawa.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Rejestracjahttp://www.mttp.pl/rejestracja/miateczko-mysli-4