Marcel Andino Velez – Mężczyzna w roli opiekuna #MiesiącRóżnorodności

12 maja 2020

Postrzeganie społeczne mężczyzny jako opiekuna – jak Cię widzi pracodawca, jak Cię widzą inni? Czy pandemia coś zmieniła? O tym w ramach #MiesiącRóżnorodności mówi Marcel Andino Velez – współtwórca i wicedyrektor Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie (2007–2019), menedżer kultury, dziennikarz, antropolog i etnograf. Obecnie nasz gość, ze względu na wyzwania rodzinne, poświęcił się wprowadzaniu w Polsce nowego typu działalności: koordynacji opieki geriatrycznej.

W trakcie Miesiąca Różnorodności przez cały maj na stronie KartaRoznorodnosci.pl oraz Facebooku Karty Różnorodności udostępniane są eksperckie materiały – podcasty, wystąpienia i artykuły. Miesiąc Różnorodności to inicjatywa adresowana do przedstawicieli/ek biznesu, administracji, organizacji pozarządowych i nauki, którzy chcą wymienić się doświadczeniami, dobrymi praktykami i inspiracjami do dalszego działania.

Czytaj więcej o Miesiącu Różnorodności >>

Organizator Miesiąca Różnorodności: Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach Karty Różnorodności

Partner Miesiąca Różnorodności: Henkel Polska

Opiekun Karty Różnorodności: Orange Polska

Patroni Miesiąca Różnorodności: Rzecznik Praw Obywatelskich, Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych

Patroni medialni Miesiąca Różnorodności: POLITYKA, Forsal.pl, PRoto, IMM, Rynekpracy.org, Ekonomiaspoleczna.pl, CR Navigator, ngo.pl

Hasztag: #MiesiącRóżnorodności