Krakowska konferencja „Multiculturalism in the workplace”

14 grudnia 2015

„Multiculturalism in the workplace” to trzecia już edycja szerokiej dyskusji wokół tematyki zarządzania różnorodnością prowadzonej przez think tank Diversity Hub. Tym razem zapraszamy do udziału w dyskusji w międzynarodowym gronie na temat wielokukturowości w biznesie.

W oparciu o wydarzenia, które obserwujemy w Europie i na świecie, zadajemy sobie pytania dotyczące wielokulturowości, pozytywnych aspektów z nią związanych, jak I pewnych trudności które, bez wątpienia, za sobą pociąga. Dotyczy to w coraz większym stopni również świata biznesu.

Już 17 grudnia w Krakowie – mieście szczególnym, zważywszy na ilość rozlokowanych tu międzynarodowych firm – eksperci z różnych środowisk wezmą udział w międzynarodowej debacie dotyczącej praktycznych rozwiązań i efektywnego zarządzania wielokulturowością  w organizacjach.

„- Spotkanie ma na celu przede wszystkim wymianę wiedzy i dobrych praktyk w gronie osób na co dzień pracujących w środowiskach interkulturowych – mówi dr Anna Zaroda-Dąbrowska, inicjatorka wydarzenia – Eksperci podzielą się swoimi praktycznymi doświadczeniami z zakresu zarządzania różnorodnością kulturalną oraz doradzą, w jaki sposób najefektywniej stawić czoła wyzwaniom związanym z tą problematyką. Swój udział potwierdzili m.in. Konsul Generalny Stanów Zjednoczonych Walter Braunohler czy rektor krakowskiej Wyższej Szkoły Europejskiej prof. Piotr Kłodkowski, możemy liczyć więc na bardzo owocne i pełne interesujących wniosków spotkanie.”

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych konferencją, 17 grudnia 2015 roku do Żydowskiego Muzeum Galicja w Krakowie (ul. Dajwór 18) w godzinach 10.00-16.00.

Wydarzenie kierowane jest do menedżerów, HR menedżerów i HR biznes partnerów oraz do osób zajmujących się CSR w swojej pracy zawodowej. Zapraszamy również przedstawicieli nauki, NGO i administracji publicznej. Program spotkania przewiduje różne formy wymiany wiedzy i dobrych praktyk: warsztaty, prezentacje oraz debaty eksperckie.

Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia mogą Państwo znaleźć na stronie: www.diversityhub.pl/wydarzenia

Wydarzenie, zostało objęte Patronatem Honorowym Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz partnerstwem Konsulatu Generalnego USA w Krakowie.