Konferencja „Postaw na pracę”

11 czerwca 2015

Fundacja Aktywizacja zaprasza do udziału w konferencji „Postaw na pracę. Współpraca lokalna oraz podejmowanie skutecznych działań na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością”, która odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2015 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4.

Organizatorzy zapraszają przedstawicieli różnych instytucji i środowisk do wspólnego działania na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością, mieszkających na terenach wsi i małych miast. Podczas konferencji przedstawione zostaną idee i założenia Programu „Postawna pracę”, który stanowi propozycję skutecznych rozwiązań w obszarze aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Spotkanie będzie stanowiło platformę wymiany doświadczeń i wiedzy, jak również będzie okazją do dyskusji na temat wdrażania skutecznych narzędzi aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością, podnoszenia skuteczności dostępnych instrumentów aktywizacyjnych, czy tworzenia mechanizmów lokalnych partnerstw. Podczas konferencji odbędzie się pięć sprofilowanych tematycznie warsztatów, których celem jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z obszaru podejmowania skutecznych działań na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

PROGRAM WYDARZENIA

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.aktywizacja.org.pl.

Aby potwierdzić udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 18 czerwca 2015 r.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania można kierować również pod adres: konferencja@aktywizacja.org.pl.

Źródło: Aktywizacja.org.pl.