Konferencja „Move to Diversity”

30 marca 2022

Fundacja Diversity Polska wraz z Fundacją FilmGramm zapraszają na konferencję “Move to Diversity”. Wydarzenie, poprowadzone w języku polskim, odbędzie się 21 kwietnia 2022 r. w przestrzeni KinoGram w Warszawie. Inicjatywie patronuje Karta Różnorodności.

Celem konferencji jest pokazanie, czym są sieci pracownicze, kto je tworzy, jak je rozwijać oraz jakie dają korzyści pracownikom_com. Powstała z myślą o firmach i instytucjach nie posiadających jeszcze sieci pracowniczych lub organizacjach ukierunkowanych na ich rozbudowanie. Wydarzenie skierowane jest do zespołów HR, osób odpowiedzialnych za rozwój pracowników_c, menadżerów_ek, osób zainteresowanych tematyką Diversity & Inclusion. Tytuły bloków konferencji inspirowane są cytatami z filmów.

Program konferencji 21 kwietnia 2022:

15:00 – Otwarcie konferencji „Tak sobie myślę, że to początek pięknej przyjaźni” Fundacja Diversity Polska i Fundacja FilmGramm

15:10 – Panel Dyskusyjny „Zawsze wierzyłam w dobroć nieznajomych” dotyczący m.in. rozwijania sieci pracowniczych i korzyści, jakie dają firmom i ich pracownikom_com. Moderatorka panelu: Magdalena Korpas.

Paneliści i panelistka:

  • Katarzyna Kamińska ze State Street
  • Dorota Orzeł z JP Morgan
  • Szymon Martyniak z Fundacji Diversity Hub

16:45 – Panel Dyskusyjny “Niech Moc będzie z tobą”

Temat: Działania w miejscu pracy przeciwdziałające dyskryminacji ze względu na przesłanki pierwotne i wtórne oraz dyskryminację krzyżową – wielokrotną. Moderatorka panelu: Danuta Sowińska.

Paneliści i panelistki:

  • Dawid Wojtyczka ze State Street
  • Krzysztof Janiak z IKEA
  • Martyna Gacek Świecik z Komisji Europejskiej
  • Ania Kubiak ze Stowarzyszenia Kultura Równości

18:00 – Zamknięcie konferencji “Carpe diem. Korzystaj z dnia. Spraw, by Twoje życie było niezwykłe.”, Dominika Duda z Cic Warsaw

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie.

Źródło: inf. pras.