Konferencja „Equality and inclusion in the workplace: best practices from CEE”

26 listopada 2019

Dlaczego zarządzanie różnorodnością i budowanie włączających miejsc pracy jest tak ważne w kontekście biznesowym? Jakie działania w tym zakresie realizują firmy w Europie Środkowo-Wschodniej? To tematy przewodnie organizowanej przez Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju konferencji „Equality and inclusion in the workplace: best practices from CEE”. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Karta Różnorodności.

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju zaprasza na konferencję „Equality and inclusion in the workplace: best practices form CEE”, która odbędzie się 5 grudnia w Warszawie. Wydarzenie będzie okazją do rozmowy na temat korzyści i wyzwań związanych z zarządzaniem różnorodnością w miejscu pracy. Uczestnicy wraz z panelistami i panelistkami wspólnie zastanowią się, jaki jest krajobraz przyszłości pracy w kontekście budowania organizacji włączających. Celem konferencji jest także dyskusja o tym, po jakie wzorce i rozwiązania sięgać, by korzystać z potencjału różnorodności.

Wśród prelegentek jest także Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna i członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu, która przyjrzy się szansom na budowanie bardziej włączającego rynku pracy w kontekście unijnej dyrektywy work-life balance. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Karta Różnorodności. Zapisy poprzez formularz na stronie internetowej.

Agenda konferencji >>>