Konferencja „Corporate Wellness” – 11.09, Warszawa

4 września 2015

Zapraszamy na dyskusję o globalnym raporcie „Working Well” na temat zdrowia i dobrego samopoczucia pracowników w miejscu pracy (raport opracowany przez Buck Consultants w dużych i małych firmach). Badanie stanowiące podstawę raportu zostało przeprowadzone w 180 krajach, w tym w Polsce. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak Corporate Wellness jest rozumiany i wdrażany na świecie oraz jakie stoją przed nim wyzwania w Polsce.

Konferencja odbędzie się 11 września (piątek) w godz. 12.00-15.00 w Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55a w Warszawie. Rejestracja na wydarzenie jest darmowa.

Szczegółowe informacje, program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: http://www.e-event24.com/CorporateWellness/

Raport przedstawi i omówi Adam Hok, Dyrektor Generalny Hotelu Zdrojowego proVita (inicjator i organizator Polskiego raportu).

W panelu dyskusyjnym wezmą udział praktycy i specjaliści tematu: Aleksandra Leśniańska, członek zarządu i CEE & Poland HR Director w Shell Polska, prof. Bolesław Rok, Dyrektor Centrum Etyki Biznesu i Innowacji Społecznych, Akademia Leona Koźmińskiego, Wojciech Eichelberger, Dyrektor Merytoryczny Instytutu Psychoimmunologii IPSI, Natalia Pisarek, Lider zespołu Human Capital Consulting w Deloitte, Anna Sierpowska, Manager Studio Sante.