Karta Różnorodności na Welconomy Forum in Toruń

23 lutego 2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu dyskusyjnym „Biznes społecznie odpowiedzialny. Modne hasło czy korzyść dla firmy?”, który odbędzie się w ramach Welconomy Forum in Toruń.

Spotkanie to będzie poświęcone m.in. strategiom CSR oraz kwestiom zarządzania różnorodnością w kontekście kadr pracowniczych. Jednym z poruszanych wątków będzie Karta Różnorodności, o której opowie Ewa Leśnowolska, koordynatorka Karty w Polsce.

Panel dyskusyjny odbędzie się 3 marca w godz. 13.30-15.00 w Hotelu Copernicus.

Szczegółowy program i inne informacje na temat wydarzenia odnajdą Państwo TUTAJ.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy kierować bezpośrednio do organizatorów spotkania.

Welconomy Forum in Torun to nowa nazwa tegorocznej XXII edycji Forum Gospodarczego, jednej z największych konferencji gospodarczo-ekonomicznych w Polsce. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 2-3 marca w Hotelu Copernicus, a jego tematem przewodnim będzie „Integracja i Współpraca ¬– Innowacyjność”. Sesje Plenarne, planowane na otwarcie każdego dnia konferencji, poprowadzą prof. Jerzy Buzek i prof. Michał Kleiber. Wśród gości Welconomy Forum znajdą się specjaliści, przedstawiciele największych polskich spółek, znani politycy oraz redaktorzy naczelni najbardziej wpływowych mediów. Głównym tematem tegorocznego spotkania będzie innowacyjność, jednak z pewnością nie zabraknie miejsca na poruszenie innych kwestii istotnych dla polskiej i światowej gospodarki.

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na oficjalnej stronie Welconomy Forum in Toruń.