Jak tworzyć dostępne miejsca pracy? [infografika]

2 stycznia 2020

Forum Odpowiedzialnego Biznesu wraz z przedstawicielami i przedstawicielkami firm Programu Partnerstwa FOB przygotowało infografikę z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi tworzenia dostępnych miejsc pracy.

Przygotowana przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu infografika jest efektem pracy warsztatowej przedstawicielek i przedstawicieli firm Programu Partnerstwa FOB podczas spotkania dotyczącego dostępności pracy. Zawiera przykłady dobrych praktyk związanych z tworzeniem i adaptacją miejsc pracy w taki sposób, aby były one dostępne także dla osób z niepełnosprawnościami.

Pobierz infografikę >>

Program Partnerstwa to kompleksowy program współpracy z firmami, które – jako Partnerzy Strategiczni – wspierają FOB w upowszechnianiu idei CSR w Polsce. Firmy nie tylko dzielą się własnym doświadczeniem poprzez prezentacje dobrych praktyk czy merytoryczny wkład w publikacje FOB, ale także stale uzupełniają swoją wiedzę, m.in. na spotkaniach Programu Partnerstwa. Obecnie grono Partnerów Strategicznych FOB to już niemal 60 firm – liderów CSR z całej Polski. Dowiedz się więcej o Programie Partnerstwa FOB >>>

Źródło: inf. własna