ING Bank Śląski w składzie I edycji Diversity&Inclusion Rating [wideo]

2 grudnia 2019

O tym, dlaczego ING Bank Śląski postanowił wziąć udział w I edycji Diversity&Inclusion Rating, organizowanego przez Deloitte Polska i Forum Odpowiedzialnego Biznesu, mówi Joanna Erdman, wiceprezeska zarządu ING Bank Śląski.

W pierwszej edycji Diversity&Inclusion Rating przoduje branża finansowa i usług profesjonalnych. W składzie pierwszej edycji liderów zarządzania różnorodnością znalazł się także ING Bank Śląski (czytaj więcej >>>).

Wśród realizowanych przez bank inicjatyw warto wyróżnić m.in. Program Onkologiczny oferowany pracownikom ING Banku Śląskiego i jego spółek – ING jako pracodawca służy wsparciem w sposób szczególny, tak aby pracownicy czuli się zaakceptowani, bez względu na ich problemy zdrowotne i nie byli sami w obliczu choroby.

Więcej o składzie I edycji Diversity&Inclusion Rating piszemy tutaj >>>. Już wkrótce rusza nabór do drugiej odsłony zestawienia. Zainteresowane podmioty zachęcamy do śledzenia mediów Karty Różnorodności oraz zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie internetowej D&I Rating >>>