Przyjmujemy zgłoszenia na III Ogólnopolski Dzień Różnorodności

12 maja 2016

24 maja w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie, odbędzie się III Ogólnopolski Dzień Różnorodności. Jest to coroczne spotkanie sygnatariuszy Karty Różnorodności i organizacji zainteresowanych podpisaniem deklaracji wprowadzenia zarządzania różnorodnością i przeciwdziałania dyskryminacji w firmie. Można rejestrować swój udział w wydarzeniu.

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania będzie wpływ zróżnicowanych cech, poglądów i stylów życia pracowników na ich miejsce pracy i możliwości rozwoju, a co za tym idzie na ich efektywność, zadowolenie i samorealizację.

III-Dzien-Roznorodnosci-Banner-portal

 

Obchody będą składały się z dwóch części – konferencyjnej połączonej z debatą oraz z sesji warsztatowej. Udział w debacie „Wpływ różnorodności na rozwój miast” potwierdzili już przedstawiciele Warszawy, Lublina i Słupska. Gościem specjalnym spotkania będzie dr Sylwia Spurek, Zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich ds. Równego Traktowania.

Po części konferencyjnej uczestnicy wydarzenia wezmą udział w inspirujących warsztatach, poświęconych rozmaitym aspektom zarządzania różnorodnością. Warsztaty poprowadzą, między innymi Krzysztof Śmiszek Prezes Polskiego Towarzystwa Prawa Administracyjnego oraz zagraniczne ekspertki specjalizujące się w tematyce różnorodności Jessica Gedamu z niemieckiej organizacji EAF Berlin i współpracująca z Komisją Europejską, Maria Hegarty z Irlandii, której organizacja koordynuje działania Karty Różnorodności w Irlandii. Prowadzone przez nie warsztaty odbędą się w języku angielskim.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie „Miasteczko Różnorodności”. Goście spotkania będą mogli porozmawiać z sygnatariuszami Karty, którzy będą prezentować swoje dobre praktyki, działania i projekty z obszaru zarządzania różnorodnością.

Spotkanie jest bezpłatne, otwarte i skierowane zarówno do osób na stanowiskach managerskich jak i pracowników oraz studentów zainteresowanych tematem zarządzania różnorodnością. Aby zostać uczestnikiem należy jedynie zarejestrować swój udział w wydarzeniu, wysyłając formularz, dostępny na stronie wydarzenia.

Opiekun Karty Różnorodności

200px-Orange_logo

 

Patroni honorowi Karty Różnorodności

logo-pelnomocnik-rzadu-traktowania              logo-rpo

 

Partner medialny Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności

Rz_Logo_srednie-1

 

Patroni medialni Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności

cr_navigator_logo duzelogo_presonel_i_zarządzanie_male