HR Wellbeing Forum

29 sierpnia 2022

Wellbeing 2022+ zdrowie, bezpieczeństwo, środowisko pracy – to hasło towarzyszyć będzie ogólnopolskiej konferencji HR Wellbeing Forum, która odbędzie się 15 i 16 września we wrocławskim Inkubatorze Przedsiębiorczości E-sportu. Jedną z prelegentek będzie Monika Kulik, członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Pandemiczny czas nauczył nas, że w dzisiejszym świecie nic nie jest stałe, a wyzwania czekają na nas na każdym kroku. Na nadchodzące zmiany w prawie pracy spojrzymy z perspektywy pracownika i pracodawcy – jakie są trendy zmian w środowisku pracy i wyzwania pracodawców.

Czym jest ESG – jak przygotować się do wdrożenia nowej dyrektywy w przedsiębiorstwach i jaki ma ona wpływ na wellbeing pracowników? Jak poradzić sobie z kolejnym kryzysem nie obciążając zdrowia kadry zarządzającej i pracowników firm? Z czego rezygnować, a z czego nie? Jak budować odporną organizację w dzisiejszych czasach ciągłych wyzwań? Jakie zmiany zostaną zaimplementowane w prawodawstwie wszystkich państw członkowskich UE w zakresie Dyrektywy work-life balance? Te i wiele innych pytań nurtuje polskich przedsiębiorców, chcących zbudować odporną na codzienne wyzwania organizację. Okazją do rozmów na te tematy będzie konferencja HR Wellbeing Forum.

W sesji otwierającej konferencję wystąpi Monika Kulik, członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu, która opowie m.in. o tym, jak wdrażać zapisy Karty Różnorodności w miejscu pracy.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu, koordynujące Kartę Różnorodności w Polsce, jest patronatem HR Wellbeing Forum. Zainteresowanych zachęcamy do skorzystania ze specjalnym rabatem FOB50 – wówczas cena biletu za udział stacjonarny w pełnym programie 2-dniowej konferencji z wieczornym networkingiem wynosi 910,20 zł brutto do 31.08.2022 r., a  1119,30 zł brutto do 11.09.2022. Aby skorzystać z promocyjnej ceny biletu, w koszyku należy wpisać kod zniżkowy: FOB50.

Rejestracja >>